mk Македонија

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
Support Ukraine against Russian invasion

5 EUR Без Бонус за Влог - Cashalot Casino

5 EUR Без Бонус за Влог at Cashalot Casino
Cashalot Casino
Exclusive for CBF users Cashable
Обновено на: 09/16/2022 Истекува на: Без рок на истекување
Земи Бонус Казино Преглед

Дали бонусот е за тебе?

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Бонус Услови

After activation, the player must write to the support team and they will credit the bonus money to a player's account.

EUR 5

Максимален Бонус

Максимален Влог

45x

Облогот

BONUSESFINDER

Бонус Код

Карактеристики

 • Добра селекција на провајдери на игри
 • Веб-страницата е прилагодена за мобилни телефони
 • Лиценцирано и регулирано
 • Веб-страница лесна за навигација
 • Лесен процес на побарувања
916 играчи

Помогнавме во добивање на овој бонус во September

45 времиња за бонус сума

Облогот

Комплетирајте ја реигистрацијата во Cashalot Casino и побарајте го вашиот бедепозитен бонус! Пробај ги нивните игри со плаќање, без да потрошиш било што.

Казино Софтвер

Онлајн Казина

Сите Бонуси и Промотивни Материјали за 2022

200% Бонус за Добредојде at Cashalot Casino
Македонија
Cashable
Cashalot Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (3)
6K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 200% до EUR 500
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: EUR 5
Облогот: 35x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Казино Соба во Живо
 • Одличен Избор на Слотови
 • Инстант Повлекување
 • Вредни Промоции
 • Дарежлива Понуда за Добредојде
30% Monday Bonus at Cashalot Casino
Македонија
Cashable
Cashalot Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (3)
6K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Monday Bonus: 30% до EUR 50
Мин Деп: EUR 5
Облогот: 35x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Кратко време на повлекување
 • Работи и на прогресивни џекпотови!
 • Програма за Лојалност
 • Добри Бонуси
 • Дарежлива Понуда за Добредојде
75% Tuesday Bonus at Cashalot Casino
Македонија
Cashable
Cashalot Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (3)
6K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Tuesday Bonus: 75% до EUR 100
Мин Деп: EUR 5
Облогот: 35x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Неделни Бонуси за Бесплатни Вртења
 • Одличен Бонус за Добредојде
 • Казино Соба во Живо
 • Програма за Лојалност
 • Добар Избор на Слотови
50% Wednesday Bonus at Cashalot Casino
Македонија
Cashable
Cashalot Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (3)
6K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Wednesday Bonus: 50% до EUR 100
Мин Деп: EUR 5
Облогот: 35x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Кратко време на повлекување
 • Одличен Бонус за Добредојде
 • Програма за Лојалност
 • Неделни промоции за превземање
 • Вредни Промоции
25% Thursday Deposit Bonus at Cashalot Casino
Македонија
Cashable
Cashalot Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (3)
6K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Thursday Deposit Bonus: 25% до EUR 50
Мин Деп: EUR 5
Облогот: 35x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Бонусните вртења важат за одредени слотови
 • Добар бонус за добредојде
 • Исплата За 5 Минути
 • Веб-страница за инстант игра, играј игри во твојот пребарувач без да симнуваш нешто
75% Friday Bonus at Cashalot Casino
Македонија
Cashable
Cashalot Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (3)
6K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Friday Bonus: 75% до EUR 100
Мин Деп: EUR 5
Облогот: 35x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Многу Врвни Игри
 • Дневни Повторувачки Трки со кеш и бесплатни награди во вртења
 • Добро казино во живо
 • Дарежлив пакет за добредојде
20% Weekend Cashback Bonus at Cashalot Casino
Македонија
Cashable
Cashalot Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (3)
6K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Weekend Cashback Bonus: 20% до EUR 5000
Мин Деп: EUR 200
Облогот: 5x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Врвно Македонија Онлајн Казино
 • Добар бонус за добредојде
 • Програма за Лојалност
 • Одлични Слот Игри
 • Вредни Промоции
5 EUR Без Бонус за Влог at Cashalot Casino
Македонија
Exclusive for CBF users Cashable
Cashalot Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (3)
6K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Без Бонус за Влог: 5 EUR до EUR 5
Видови на Бонуси: Без Бонус за Влог
Мин Деп:
Облогот: 45x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Добра селекција на провајдери на игри
 • Веб-страницата е прилагодена за мобилни телефони
 • Лиценцирано и регулирано
 • Веб-страница лесна за навигација
 • Лесен процес на побарувања

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.