mk Македонија
Login

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
mk Македонија
Login

100% Бонус за Добредојде - 888 Starz

Обновено на: 02/11/2024
Македонија
Облогот:

35x

Мин Деп:

€ 10

Максимален Бонус:

€ 300

681 играчи

Помогнавме во добивање на овој бонус во Април

Земи Бонус

Преглед

Облогот

35 времиња за бонус сума

Карактеристики

 • Масивен избор на игри
 • Оптимизиран за Мобилен
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Достапна Инстант Игра
 • Одличен Бонус за Добредојде

Екстра Бонус

30 Free Spins on Juicy Fruits
Value:30
Облогот:
Видови на Бонуси: Слободни Вртења

Дозволени Игри

Осврти на играчи од 100% Бонус за Добредојде

(2 Прегледи)
 • Relevance
 • By date
Azerbaijan CoolBettor
10 /10
Guest user

Паузирав затоа што губев многу но сега се вратив во црно)) сите добивки се исплаќаат искрено без изневерување

I took a break because I was losing a lot but now I’m back in black)) all winnings are paid out honestly without cheating

Прегледано: 2023-09-01

Automatically translated with Google Translate in Azerbaijan. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Azerbaijan Casino master
10 /10
Guest user

Го сакам казиното 888starz нивниот тим за поддршка секогаш ми помага кога имам проблеми!! тоа е најдоброто казино досега

Im lovin the casino 888starz theirs support team is always help me when I has problems!! its the bestest casino ever

Прегледано: 2023-09-11

Automatically translated with Google Translate in Azerbaijan. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Дозволени игри и провајдери

Како да учествуваш
• Пријави се во Starz 888
• Употреби го избраниот метод на плаќање за да го уплатиш првиот депозит (€ 10 or more),
• Побарајте го вашиот бонус за добредојде 100% сѐ до € 300.

888 Starz промотивни кодови

88starz Бонуси

Македонија
888Starz Casino
Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Anjouan Anjouan
Бонус за Добредојде: 100% до € 300 + 30 Free Spins on Juicy Fruits
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: € 10
Облогот: 35x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Anjouan Anjouan
Мин Деп: € 10
Облогот: 35x

Карактеристики

 • Масивен избор на игри
 • Оптимизиран за Мобилен
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Достапна Инстант Игра
 • Одличен Бонус за Добредојде
Македонија
888Starz Casino
Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Anjouan Anjouan
Бонус за Втор Влог: 50% до € 350 + 35 Free Spins on Juicy Fruits
Видови на Бонуси: Бонус за Втор Влог
Мин Деп: € 15
Облогот: 35x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Anjouan Anjouan
Мин Деп: € 15
Облогот: 35x

Карактеристики

 • Огромен Избор на Игри
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Одлично сестрано казино
 • Целосно Инстант-игра Казино
 • Веб-страница оптимизирана за мобилен
Македонија
888Starz Casino
Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Anjouan Anjouan
Бонус за Трет Влог: 25% до € 400 + 40 Free Spins on Coco Tiki
Видови на Бонуси: Бонус за Трет Влог
Мин Деп: € 15
Облогот: 35x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Anjouan Anjouan
Мин Деп: € 15
Облогот: 35x

Карактеристики

 • Одлично Казино
 • Огромен Избор на Игри
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Достапна Инстант Игра
 • Разни Софтвер Провајдери
Македонија
888Starz Casino
Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Anjouan Anjouan
4th Deposit Bonus: 25% до € 450 + 45 Free Spins on Coco Tiki
Мин Деп: € 15
Облогот: 35x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Anjouan Anjouan
Мин Деп: € 15
Облогот: 35x

Карактеристики

 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Достапна Инстант Игра
 • Широк Избор на Казино Игри
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Многу Промоции
Македонија
888Starz Casino
Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Anjouan Anjouan
Слободни Вртења: 100 FS
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Облогот: 30x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Anjouan Anjouan
Облогот: 30x

Карактеристики

 • Неделни Бонуси за Бесплатни Вртења
 • Добро казино во живо
 • Многу опции за избор за плаќање
 • Amazing welcome bonus
Македонија
888Starz Casino
Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Anjouan Anjouan
Слободни Вртења: 100 FS
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Облогот: 30x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Anjouan Anjouan
Облогот: 30x

Карактеристики

 • Кориснички прилагодено и компатибилно за мобилен телефон
 • Добар избор на бонуси
 • Дава многу начини за плаќање
 • Лесен пристап до контакт за помош
 • Лесен процес на побарувања

Finding the best results for you

Онлајн Казина

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Бонусот е достапен само за регистрирани корисници

Најавете се на вашата сметка

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Го го ја копиравме овој промотивен код во вашиот клипборд

Сега можете да одите во казиното и да го користите.
Забавувајте се!

Затвори