mk Македонија
Login

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
mk Македонија
Login

EUR 2000 Бонус за Добредојде - Casino Empire

Обновено на: 07/24/2023
Македонија
Облогот:

50x

Мин Деп:

€20

Максимален Бонус:

€2000

228 играчи

Помогнавме во добивање на овој бонус во October

Земи Бонус
Бонус Код

Преглед

Облогот

50 времиња за бонус сума

Карактеристики

 • Поддржува огромен број на валути/опции за плаќање
 • Одличен Избор на Игри
 • Мобилно Казино
 • Релативно ниски барања за обложување
 • Одлично сестрано казино
 • Добар бонус за добредојде

Осврти на играчи од EUR 2000 Бонус за Добредојде

(0 Прегледи)

Прв остави осврт

Сè уште никој не го прегледал овој bonus

Споедели ни искуство за оваа понуда и помогни им на другите корисници да одлучат!

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Дозволени игри и провајдери

Како да учествуваш
• Пријави се во Casino Empire
• Употреби го избраниот метод на плаќање за да го уплатиш првиот депозит (€20 or more),
• Побарајте го вашиот бонус за добредојде EUR 2000 сѐ до €2000.

Казино Софтвер

Casino Empire Бонуси

Македонија
Casino Empire
47K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: EUR 2000 до €2000
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: €20
Облогот: 50x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Поддржува огромен број на валути/опции за плаќање
 • Одличен Избор на Игри
 • Мобилно Казино
 • Релативно ниски барања за обложување
 • Одлично сестрано казино
 • Добар бонус за добредојде
Македонија
Casino Empire
47K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Втор Влог: 100% до €200 + 1 Free Spins
Видови на Бонуси: Бонус за Втор Влог
Мин Деп: € 20
Облогот: 50x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Поддржува огромен број на валути/опции за плаќање
 • Одличен Избор на Игри
 • 24/7 Разговор во Живо
 • Мобилно Казино
 • Огромна колекција на слотови - прогресивен џекпот и традиционални слотови
Македонија
Casino Empire
47K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Трет Влог: 50% до €500
Видови на Бонуси: Бонус за Трет Влог
Мин Деп: €20
Облогот: 50x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Поддржува огромен број на валути/опции за плаќање
 • Ниски побарувања за обложување
 • Одлично Казино
 • 24/7 кориснички сервис
 • Одличен Бонус за Добредојде
 • Добар Избор на Казино Игри
Македонија
Casino Empire
47K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
4th Deposit Bonus: 50% до €500
Мин Деп: €20
Облогот: 50x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Поддржува огромен број на валути/опции за плаќање
 • Фантастичен пакет за добредојде
 • Одлично сестрано казино
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Добри Бонуси
Македонија
Casino Empire
47K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
5th Deposit Bonus: 50% до €500
Мин Деп: €20
Облогот: 50x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Многу валути, методи на исплата и флексибилност
 • Ниски побарувања за обложување
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Огромен Избор на Слотови
 • Голем Бонус за Добредојде
Македонија
Casino Empire
47K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 30 % до €300
Видови на Бонуси: Deposit Bonus
Мин Деп: €20
Облогот: 50x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Поддржува огромен број на валути/опции за плаќање
 • Релативно ниски барања за обложување
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Голем Избор на Казино Игри
 • Понудени Игри во Живо
 • Добар бонус за добредојде

Finding the best results for you

Онлајн Казина

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Бонусот е достапен само за регистрирани корисници

Најавете се на вашата сметка