mk Македонија

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
Support Ukraine against Russian invasion

EUR 15 Без Бонус за Влог - Pelican Casino

EUR 15 Без Бонус за Влог at Pelican Casino
Pelican Casino
Cashable
Обновено на: 05/18/2022 Истекува на: Без рок на истекување
Земи Бонус Казино Преглед

Дали бонусот е за тебе?

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
EUR 15

Максимален Бонус

Максимален Влог

50x

Облогот

Не е потребен

Бонус Код

Карактеристики

 • Врвни девелопери на игри
 • Едноставен дизајн на веб-страницата
 • Премногу слотови
 • Премногу промоции и бонуси
 • Достапен е разговор во живо
110 играчи

Помогнавме во добивање на овој бонус во October

50 времиња за бонус сума

Облогот

Комплетирајте ја реигистрацијата во Pelican Casino и побарајте го вашиот бедепозитен бонус! Пробај ги нивните игри со плаќање, без да потрошиш било што.

Казино Софтвер

Онлајн Казина

Сите Бонуси и Промотивни Материјали за 2022

Македонија
Cashable
Pelican Casino
Editors' rating: 5.35/10
User reviews
62K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Без Бонус за Влог: EUR 15 до EUR 15
Видови на Бонуси: Без Бонус за Влог
Мин Деп:
Облогот: 50x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Врвни девелопери на игри
 • Едноставен дизајн на веб-страницата
 • Премногу слотови
 • Премногу промоции и бонуси
 • Достапен е разговор во живо
Македонија
Cashable
Pelican Casino
Editors' rating: 5.35/10
User reviews
62K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 150% до EUR 500 + 100 Free Spins on Aloha Party
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: EUR 10
Облогот: 30x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Сигурна трансакции
 • Сигурна и доверлива локација
 • Оптимизирано за играње на мобилен телефон
 • Понудува доволно промоции
 • Добар опсег на депозигтни опции
Македонија
Cashable
Pelican Casino
Editors' rating: 5.35/10
User reviews
62K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
2nd Deposit Bonus: 180% до EUR 500
Мин Деп: EUR 10
Облогот: 30x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Широк избор на игри
 • Поддржува многу методи на плаќање
 • Сигурна и доверлива локација
 • Голем број на бонуси и промоции
 • Уживајте во додадените слотови
Македонија
Cashable
Pelican Casino
Editors' rating: 5.35/10
User reviews
62K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
3rd Deposit Bonus: 200% до EUR 500 + 40 Free Spins on The Legend of Shangri La Cluster Pays
Мин Деп: EUR 10
Облогот: 30x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • 24-часовна услуга за клиенти
 • Казино-игра со дилер во живо
 • Казина за инстант-игра
 • Уживајте во додадените слотови
 • Лесен пристап до контакт
Македонија
Cashable
Pelican Casino
Editors' rating: 5.35/10
User reviews
62K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 20 FS
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: EUR 10
Облогот: 25x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Дарежлив добредојде-бонус
 • Достапни се премногу слот-игри
 • Голема безбедност
 • Добар опсег на депозигтни опции
 • Целосно компатибилен со мобилен телефон
Македонија
Cashable
Pelican Casino
Editors' rating: 5.35/10
User reviews
62K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 65 FS
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: EUR 15
Облогот: 20x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Доверлив и сигурен софтвер
 • Обезбедува добредојде-бонус
 • Огромен опсег за играње на слот игри
 • Одлична мобилна апликација
Македонија
Cashable
Pelican Casino
Editors' rating: 5.35/10
User reviews
62K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 110 FS
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: EUR 100
Облогот: 20x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Игри прилагодени за мобилни телефони
 • Одговорен тим за клиентска поддршка
 • Голем избор на видео слотови
 • Голем Опсег на Промоции
 • Празничен и забавен дизајн на веб-страница
Македонија
Cashable
Pelican Casino
Editors' rating: 5.35/10
User reviews
62K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 100%
Мин Деп: EUR 10
Облогот: 30x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Слот и игри на маса
 • Достапна Мобилна Апликација
 • Неверојатни бонуси
 • Лесен процес на побарувања
 • Сеопфатна добредојде-промоција
Македонија
Cashable
Pelican Casino
Editors' rating: 5.35/10
User reviews
62K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 100%
Мин Деп: EUR 30
Облогот: 30x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Широк спектар на одлични софтверски даватели на услуги
 • Висока граница за повлекување на средства
 • Голема безбедност
 • Лесен контакт
 • Кул мобилна апликација
Македонија
Cashable
Pelican Casino
Editors' rating: 5.35/10
User reviews
62K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 100%
Мин Деп: $ 50
Облогот: 30x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Фина веб-страница
 • Голем избор на видео слотови
 • Празничен и забавен дизајн на веб-страница
 • Веб-страница лесна за употреба
 • Лесен контакт
Македонија
Cashable
Pelican Casino
Editors' rating: 5.35/10
User reviews
62K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Готовински Бонус: 50%
Видови на Бонуси: Готовински Бонус
Мин Деп: EUR 5
Облогот: 5x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Одличен Бонус за Добредојде
 • Достапни се премногу слот-игри
 • Има промотивен код
 • Добар опсег на промоции
 • Лесен пристап до контакт

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.