mk Македонија
Login

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
mk Македонија
Login

This page was updated more than 6 months ago

80 % Deposit Bonus - All Star Slots Casino

Обновено на: 12/15/2022
Македонија
Облогот:

35x

Мин Деп:

35 USD

Максимален Бонус:

Not stated

930 играчи

Помогнавме во добивање на овој бонус во October

Видови на Бонуси: Deposit Bonus
Земи Бонус
Бонус Код

Бонус Услови

Unlimited 80% Deposit Match Plus $70 Free Chip

Wagering: 35X

Max Cashout: No Maximum

Games: Slots

Redeemable: Unlimited

Minimum Deposit: $35

Maximum total bet: $10

Must deposit using Cryptocurrency

If redeemed 7x in 7 days, can claim $70 Free Chip

Subject to Eligibility

Преглед

Облогот

35 времиња за бонус сума

Карактеристики

 • Голема безбедност
 • Одлични промоции
 • Добар опсег на промоции
 • Good value odds

Осврти на играчи од 80 % Deposit Bonus

(0 Прегледи)

Прв остави осврт

Сè уште никој не го прегледал овој bonus

Споедели ни искуство за оваа понуда и помогни им на другите корисници да одлучат!

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

All Star Slots Casino Бонуси

Македонија
All Star Slots Casino
3K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Friday Deposit Bonus: 75% до Not stated
Мин Деп: $35
Облогот: 25x(d+b)
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Користи SSL енкрипција
 • Доволно време да се свртат добивките
 • Високи Лимити за Повлекување
 • Потребна е претплата
 • Вклучено Мобилно Казино
 • Веб-страница за инстант игра, играј игри во твојот пребарувач без да симнуваш нешто
Македонија
All Star Slots Casino
3K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 400% до No
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: $35
Облогот: 50x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • 24/7 Разговор во Живо
 • NetEnt слотови достапни и за декстоп и за мобилни
 • Достапна Инстант Игра
 • Лено пронајди ги NetEnt игрите со нивниот филтер за Слот Снабдувач
Македонија
All Star Slots Casino
3K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Monday Bonus: 60% до 60%
Мин Деп: $35
Облогот: 25x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Разновидни Методи на Влог вклучувајќи и БитКоин
 • Уникатен Избор на Казино Игри
 • Лиценца за обложување од ВБ
 • Докажамо Казино

Дозволени Игри

Македонија
All Star Slots Casino
3K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Thursday Deposit Bonus: 65% до 65%
Мин Деп: $35
Облогот: 25x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Оптимизиран за Мобилен
 • Достапна Инстант Игра
 • Има Пристојна Апликација
 • 24/7 кориснички сервис
 • Веб-Страница со Лесна Навигација
Македонија
All Star Slots Casino
3K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Thursday Deposit Bonus: 65% до 65%
Мин Деп: $35
Облогот: 25x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Одличен на десктоп, подобар на мобилен
 • Лесна навигација на веб-страницата
 • Добри Бонуси
 • 0-24 Временска Рамка за Повлекување
 • Добрар избор на игри за слотови и за играчи на казино во живо
Македонија
All Star Slots Casino
3K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Weekend Deposit Bonus: 65% + 70% до 70%, 65%
Мин Деп: $35
Облогот: 25x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Достапна помош 24/7, дури и телефонска!
 • Огромен Избор на Игри
 • Одличен на десктоп, подобар на мобилен
 • Кратко време на повлекување
 • Разни Софтвер Провајдери
Македонија
All Star Slots Casino
3K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Wednesday Bonus: 70 % до Not stated
Мин Деп: 10 USD
Облогот: 25x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Едноставен, јасен дизајн и коефициенти кои лесно се пронаоѓаат
 • Сигурна и доверлива локација
 • Мобилна компатибилност
 • User-friendly website
Македонија
All Star Slots Casino
3K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 80 % до Not stated
Видови на Бонуси: Deposit Bonus
Мин Деп: 35 USD
Облогот: 35x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Голема безбедност
 • Одлични промоции
 • Добар опсег на промоции
 • Good value odds

Finding the best results for you

Онлајн Казина

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Бонусот е достапен само за регистрирани корисници

Најавете се на вашата сметка