mk Македонија
Login

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
mk Македонија
Login

80 FS Слободни Вртења - Zodiac Online Casino

Обновено на: 04/22/2024
Македонија
Облогот:

Not stated

Мин Деп:

EUR 1

Максимален Бонус:

Not stated

119 играчи

Помогнавме во добивање на овој бонус во Април

Земи Бонус

Бонус Услови

To claim this promotion you will need the Zodiac Casino software. Download, install and register as a real player.

\To be eligible for this offer, players must have a first time REAL account. On your first deposit of EUR 1, you'll receive 80 chances to use on our Mega Money Wheel game!

Преглед

Облогот

времиња за бонус сума

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Екстра бесплатни вртења
 • Забавно, тематско искуство
 • Лесен процес на побарувања

Осврти на играчи од 80 FS Слободни Вртења

(0 Прегледи)

Прв остави осврт

Сè уште никој не го прегледал овој bonus

Споедели ни искуство за оваа понуда и помогни им на другите корисници да одлучат!

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Дозволени игри и провајдери

Добиј бесплатни вртења во Casino Zodiac и добро употреби ги на омилените слотови. Дознај што ти носи следното вртење.

Казино Софтвер

Zodiac Online Casino Бонуси

Македонија
Zodiac Casino
1M играчи

Лиценца:
Kahnawake Kahnawake
Слободни Вртења: 80 FS до Not stated
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: EUR 1
Облогот: Not stated
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Kahnawake Kahnawake
Мин Деп: EUR 1
Облогот: Not stated

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Екстра бесплатни вртења
 • Забавно, тематско искуство
 • Лесен процес на побарувања
Македонија
Zodiac Casino
1M играчи

Лиценца:
Kahnawake Kahnawake
Бонус за Втор Влог: 100 % до EUR 100
Видови на Бонуси: Бонус за Втор Влог
Мин Деп: EUR 10
Облогот: 30x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Kahnawake Kahnawake
Мин Деп: EUR 10
Облогот: 30x

Карактеристики

 • Веб-страница прилагодена за мобилни телефони
 • Уживајте во додадените слотови
 • Пристојни добредојде-бонуси
 • Quick payouts
Македонија
Zodiac Casino
1M играчи

Лиценца:
Kahnawake Kahnawake
Бонус за Трет Влог: 50% до EUR 80
Видови на Бонуси: Бонус за Трет Влог
Мин Деп: EUR 10
Облогот: 30x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Kahnawake Kahnawake
Мин Деп: EUR 10
Облогот: 30x

Карактеристики

 • Огромна библиотека на слотови
 • Едноставен и јасен дизајн на веб-страница
 • Веб-страница прилагодена за мобилни телефони
 • Низок минимален депозит
Македонија
Zodiac Casino
1M играчи

Лиценца:
Kahnawake Kahnawake
4th Deposit Bonus: 50 % до EUR 150
Мин Деп: EUR 10
Облогот: 30x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Kahnawake Kahnawake
Мин Деп: EUR 10
Облогот: 30x

Карактеристики

 • Ефикасна веб-страница лесна за употреба
 • Солидна репутација на интернет
 • Огромна селекција на слотови и казино-игри
 • Добар опсег на депозигтни опции
 • Одлично корисничко искуство
Македонија
Zodiac Casino
1M играчи

Лиценца:
Kahnawake Kahnawake
5th Deposit Bonus: 50 % до EUR 150
Мин Деп: EUR 10
Облогот: 30x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Kahnawake Kahnawake
Мин Деп: EUR 10
Облогот: 30x

Карактеристики

 • Одлични Казино Игри
 • Познавачка Поддршка
 • Комплетно функционално мобилно казино
 • Чисто и организирано мени

Finding the best results for you

Онлајн Казина

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Бонусот е достапен само за регистрирани корисници

Најавете се на вашата сметка

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Го го ја копиравме овој промотивен код во вашиот клипборд

Сега можете да одите во казиното и да го користите.
Забавувајте се!

Затвори