mk Македонија

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
Support Ukraine against Russian invasion

50 FS Слободни Вртења - Sol Casino

50 FS Слободни Вртења at Sol Casino
Sol Casino
Exclusive for CBF users Cashable
Обновено на: 05/26/2022 Истекува на: Без рок на истекување
Земи Бонус Казино Преглед

Дали бонусот е за тебе?

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Максимален Бонус

Максимален Влог

45x

Облогот

FINDER50

Бонус Код

Карактеристики

 • Прифатени премногу методи на плаќање
 • Големо, доверливо и домаќинско име
 • Одлична опција за почетници
 • Одлично корисничко искуство
 • Достапно на веб и на мобилен телефон
860 играчи

Помогнавме во добивање на овој бонус во September

45 времиња за бонус сума

Облогот

Добиј бесплатни вртења во Sol Casino и добро употреби ги на омилените слотови. Дознај што ти носи следното вртење.

Казино Софтвер

Онлајн Казина

Дозволени Игри

Gonzos Quest NetEnt

Gonzos Quest

RTP:96 %
Coins of Egypt NetEnt

Coins of Egypt

RTP:96.97 %
Spinata Grande NetEnt

Spinata Grande

RTP:96.84 %

Сите Бонуси и Промотивни Материјали за 2022

200% Бонус за Добредојде at Sol Casino
Македонија
Cashable
Sol Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (0)
119K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 200% до €60
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: € 20
Облогот: 40x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Масивен избор на игри
 • Оптимизиран за Мобилен
 • 24/7 Поддршка за Играч
150% Бонус за Добредојде at Sol Casino
Македонија
Cashable
Sol Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (0)
119K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 150% до € 300
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: € 30
Облогот: 40x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Масивен избор на игри
 • Оптимизиран за Мобилен
 • Поени за лојалност
100% Бонус за Добредојде at Sol Casino
Македонија
Cashable
Sol Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (0)
119K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 100% до €2000
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: €200
Облогот: 40x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Оптимизиран за Мобилен
 • Огромен Избор на Игри
 • Казино со Лесна Употреба
100% 2nd Deposit Bonus at Sol Casino
Македонија
Cashable
Sol Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (0)
119K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
2nd Deposit Bonus: 100% до € 300
Мин Деп: € 20
Облогот: 40x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Мобилно Казино
 • Работи на прогресивни џекпотови!
 • Огромен Избор на Игри
50 2nd Deposit Bonus at Sol Casino
Македонија
Cashable
Sol Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (0)
119K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
2nd Deposit Bonus: 50
Мин Деп: € 20
Облогот: 40x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Бесплатни Вртења и Други Промоции
 • Оптимизиран за Мобилен
 • Поени за лојалност
50% 3rd Deposit Bonus at Sol Casino
Македонија
Cashable
Sol Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (0)
119K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
3rd Deposit Bonus: 50% до €400
Мин Деп: € 20
Облогот: 40x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Оптимизиран за Мобилен
 • Огромен Избор на Игри
 • 24/7 Поддршка за Играч
40 3rd Deposit Bonus at Sol Casino
Македонија
Cashable
Sol Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (0)
119K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
3rd Deposit Bonus: 40
Мин Деп: € 20
Облогот: 40x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Оптимизиран за Мобилен
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Огромен Избор на Игри
50% 4th Deposit Bonus at Sol Casino
Македонија
Cashable
Sol Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (0)
119K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
4th Deposit Bonus: 50% до € 500
Мин Деп: € 20
Облогот: 40x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Работи на прогресивни џекпотови!
 • Оптимизиран за Мобилен
 • Огромен Избор на Игри
30 4th Deposit Bonus at Sol Casino
Македонија
Cashable
Sol Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (0)
119K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
4th Deposit Bonus: 30
Мин Деп: € 20
Облогот: 40x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Работи на прогресивни џекпотови!
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
25% 5th Deposit Bonus at Sol Casino
Македонија
Cashable
Sol Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (0)
119K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
5th Deposit Bonus: 25% до € 750
Мин Деп: € 20
Облогот: 40x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Работи на прогресивни џекпотови!
 • Оптимизиран за Мобилен
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
25 5th Deposit Bonus at Sol Casino
Македонија
Cashable
Sol Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (0)
119K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
5th Deposit Bonus: 25
Мин Деп: € 20
Облогот: 40x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Одлично Казино
 • Оптимизиран за Мобилен
 • Бесплатен Бонус
 • Многу Промоции
10% Deposit Bonus at Sol Casino
Македонија
Cashable
Sol Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (0)
119K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Deposit Bonus: 10% до € 400
Мин Деп: € 20
Облогот: 35x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Достапна помош 24/7, дури и телефонска!
 • Оптимизиран за Мобилен
 • Огромен Избор на Игри
15% Deposit Bonus at Sol Casino
Македонија
Cashable
Sol Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (0)
119K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Deposit Bonus: 15% до € 500
Мин Деп: € 30
Облогот: 35x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Мобилно Казино
 • Масивен избор на игри
 • 24/7 Поддршка за Играч
20% Deposit Bonus at Sol Casino
Македонија
Cashable
Sol Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (0)
119K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Deposit Bonus: 20% до €750
Мин Деп: € 40
Облогот: 35x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Релативно ниски барања за обложување
 • Масивен избор на игри
 • Оптимизиран за Мобилен
40% Deposit Bonus at Sol Casino
Македонија
Cashable
Sol Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (0)
119K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Deposit Bonus: 40% до € 200
Мин Деп: € 50
Облогот: 40x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Одлично Казино
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Огромен Избор на Игри
50 FS Слободни Вртења at Sol Casino
Македонија
Exclusive for CBF users Cashable
Sol Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (0)
119K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Слободни Вртења: 50 FS
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп:
Облогот: 45x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Прифатени премногу методи на плаќање
 • Големо, доверливо и домаќинско име
 • Одлична опција за почетници
 • Одлично корисничко искуство
 • Достапно на веб и на мобилен телефон

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.