mk Македонија
Login

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
mk Македонија
Login

300 FS Слободни Вртења - Slotocash Casino

Обновено на: 02/20/2024
Македонија
Облогот:

27xB

Мин Деп:

USD 25

Максимален Бонус:

USD 100

798 играчи

Помогнавме во добивање на овој бонус во Февруари

Земи Бонус
Бонус Код

Бонус Услови

To activate the bonus, please go to the casino cashier and enter the provided bonus code.

Keep in mind that a minimum deposit of $25 is required. The maximum amount you can redeem from this bonus is $1000.

This offer is exclusively for depositing players, and there is no maximum limit on cash outs. Enjoy your gameplay without any restrictions on withdrawing your winnings.

Преглед

Облогот

27 времиња за бонус сума

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Потребна е претплата
 • Одлично Играње на Мобилен
 • Премногу начини за контакт

Осврти на играчи од 300 FS Слободни Вртења

(0 Прегледи)

Прв остави осврт

Сè уште никој не го прегледал овој bonus

Споедели ни искуство за оваа понуда и помогни им на другите корисници да одлучат!

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Дозволени игри и провајдери

Добиј бесплатни вртења во Sloto' Cash Casino и добро употреби ги на омилените слотови. Дознај што ти носи следното вртење.

Казино Софтвер

Sloto Cash Casino Бонуси

Македонија
Sloto' Cash Casino
83K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: $1500 до 200%
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: $25
Облогот: 30x(d+b)
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: $25
Облогот: 30x(d+b)

Карактеристики

 • Опција за Мобилно Играње
 • Игри со Грепки
 • 24/7 Поддршка во Живо
 • Ефикасна веб-страница лесна за употреба
Македонија
Sloto' Cash Casino
83K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 100% до $500
Видови на Бонуси: Deposit Bonus
Мин Деп: $1
Облогот: 25x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: $1
Облогот: 25x

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Опција за Мобилно Играње
 • Многу Промоции
Македонија
Sloto' Cash Casino
83K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 50% до $500
Видови на Бонуси: Deposit Bonus
Мин Деп: $1
Облогот: 25x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: $1
Облогот: 25x

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • 24/7 Разговор во Живо
 • Дарежлива наградна шема која дава бесплатни вртења + кеш
 • Опција за Мобилно Играње
Македонија
Sloto' Cash Casino
83K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 400%
Видови на Бонуси: Deposit Bonus
Мин Деп: $20
Облогот:
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: $20
Облогот:

Карактеристики

 • Поени за лојалност
 • Огромен Избор на Игри
 • 24/7 кориснички сервис
Македонија
Sloto' Cash Casino
83K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 100
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: $20
Облогот:
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: $20
Облогот:

Карактеристики

 • 24/7 Разговор во Живо
 • Оптимизиран за Мобилен
 • Достапна Инстант Игра
Македонија
Sloto' Cash Casino
83K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 200% + 200 Free Spins on Achilles Deluxe
Видови на Бонуси: Deposit Bonus
Мин Деп: USD 30
Облогот: 30xB
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: USD 30
Облогот: 30xB

Карактеристики

 • Лесна Навигација
 • 24/7 помош и корисничка поддршка
 • Опсег на опции за плаќање
 • Лесен пристап до контакт
Македонија
Sloto' Cash Casino
83K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 103 FS до USD 1500
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: USD 20
Облогот: 15xB
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: USD 20
Облогот: 15xB

Карактеристики

 • Одлично Казино
 • Достапна Инстант Игра
 • Одлични Слот Игри
 • Многу сигурни начини на плаќање
Македонија
Sloto' Cash Casino
83K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Match bonus: 200%
Мин Деп: USD 25
Облогот: 40x(D+B)
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: USD 25
Облогот: 40x(D+B)

Карактеристики

 • Казино со Лесна Употреба
 • Сигурна и безбедна веб-страница
 • Разговор во живо
 • Казино во Живо
Македонија
Sloto' Cash Casino
83K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 100 FS до $500
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Облогот: 40xB
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Облогот: 40xB

Карактеристики

 • Одлично Казино за Мобилен
 • Сигурна начини на плаќање
 • Многу казино игри и интернет-слотови
 • Одлични промоции за нови играчи
Македонија
Sloto' Cash Casino
83K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 77% до USD 777 + 77 Free Spins
Видови на Бонуси: Deposit Bonus
Мин Деп: USD 30
Облогот: 30xB
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: USD 30
Облогот: 30xB

Карактеристики

 • Брза Исплата
 • Кул Казино Игри
 • Одлична корисничка услуга
 • Few payment options
Македонија
Sloto' Cash Casino
83K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 111 FS
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: USD 25
Облогот: 25xB
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: USD 25
Облогот: 25xB

Карактеристики

 • Вредни Промоции
 • Веб-страницата е прилагодена за мобилни телефони
 • Лесен пристап до контакт
 • Good Customer Service
Македонија
Sloto' Cash Casino
83K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 125% до USD 1000 + 125 Free Spins on Gemtopia
Видови на Бонуси: Deposit Bonus
Мин Деп: USD 25
Облогот: 25xB
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: USD 25
Облогот: 25xB

Карактеристики

 • Разговор во живо отворен 24/7
 • Казина за инстант-игра
 • Добри опции за плаќање
 • Атрактивен добредојде-бонус
Македонија
Sloto' Cash Casino
83K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Match bonus: 300%
Мин Деп: USD 100
Облогот: 40x(D+B)
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: USD 100
Облогот: 40x(D+B)

Карактеристики

 • Лесна за користење на мобилни уреди
 • Веб-страница лесна за навигација
 • Frequent promotions
 • Many payment methods
Македонија
Sloto' Cash Casino
83K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Free Chip Bonus: USD 50
Мин Деп: USD 20
Облогот: 60xB
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: USD 20
Облогот: 60xB

Карактеристики

 • Казино со Лесна Употреба
 • Брза Исплата
 • Вредни Промоции
 • Good casino games
Македонија
Sloto' Cash Casino
83K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 100 FS
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: USD 25
Облогот: 20xB
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: USD 25
Облогот: 20xB

Карактеристики

 • 24/7 корисничка грижа
 • Казино Игри во Живо
 • Врвни девелопери на игри
 • Веб-страница лесна за навигација
Македонија
Sloto' Cash Casino
83K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Free Chip Bonus: USD 20 до USD 500
Мин Деп: USD 20
Облогот: 40xB
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: USD 20
Облогот: 40xB

Карактеристики

 • Казино со Лесна Употреба
 • Одлична селекција за бинго и слот игри
 • Веб-страница лесна за навигација
 • Many currencies available
Македонија
Sloto' Cash Casino
83K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 177% до USD 1770 + 77 Free Spins on Football Frenzy
Видови на Бонуси: Deposit Bonus
Мин Деп: USD 30
Облогот: 30xB
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: USD 30
Облогот: 30xB

Карактеристики

 • Одличен Избор на Слотови
 • Дарежлив пакет за добредојде
 • Опсег на опции за плаќање
 • Дарежливи промоции
Македонија
Sloto' Cash Casino
83K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Match bonus: 100% до USD 1000
Мин Деп: USD 25
Облогот: 40x(D+B)
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: USD 25
Облогот: 40x(D+B)

Карактеристики

 • Кул Казино Игри
 • Солидна репутација на интернет
 • Казина за инстант-игра
 • Одлични промоции за нови играчи

Дозволени Игри

Македонија
Sloto' Cash Casino
83K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Match bonus: 400%
Мин Деп: USD 25
Облогот: 40x(D+B)
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: USD 25
Облогот: 40x(D+B)

Карактеристики

 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Достапна Инстант Игра
 • Пробај ги игрите бесплатно
 • Лесна навигација на веб-страницата
Македонија
Sloto' Cash Casino
83K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Free Chip Bonus: USD 75
Мин Деп: USD 20
Облогот: 40xB
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: USD 20
Облогот: 40xB

Карактеристики

 • Казино со Лесна Употреба
 • Широк спектар на валути
 • Врвни девелопери на игри
 • Достапна Мобилна Апликација
Македонија
Sloto' Cash Casino
83K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 50 FS до USD 500
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Облогот: 60xB
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Облогот: 60xB

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Лесен контакт
 • Good casino games
 • Good navigability
Македонија
Sloto' Cash Casino
83K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 300 FS до USD 100
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: USD 25
Облогот: 27xB
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: USD 25
Облогот: 27xB

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Потребна е претплата
 • Одлично Играње на Мобилен
 • Премногу начини за контакт

Дозволени Игри

Македонија
Sloto' Cash Casino
83K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Match bonus: 100% до USD 100
Мин Деп: USD 25
Облогот: 30x(D+B)
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: USD 25
Облогот: 30x(D+B)

Карактеристики

 • Дарежлив пакет за добредојде
 • Широк спектар на валути
 • Добри опции за плаќање
 • Веб-страница лесна за употреба
Македонија
Sloto' Cash Casino
83K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 125% + 25 Free Spins
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: USD 25
Облогот: 5xB
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: USD 25
Облогот: 5xB

Карактеристики

 • Одличен Избор на Игри
 • Казино со Лесна Употреба
 • Врвни Провајдери на Игри
 • Одлична клиентска поддршка
Македонија
Sloto' Cash Casino
83K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 110% + 50 Free Spins
Видови на Бонуси: Deposit Bonus
Мин Деп: USD 25
Облогот: 25x(D+B)
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: USD 25
Облогот: 25x(D+B)

Карактеристики

 • Казино со Лесна Употреба
 • Одличен Избор на Слотови
 • Казино Игри во Живо
 • Пристојни добредојде-бонуси
Македонија
Sloto' Cash Casino
83K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 50 FS до USD 200
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Облогот: 40xB
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Облогот: 40xB

Карактеристики

 • Огромен Избор на Игри
 • Достапна Инстант Игра
 • Пријателска и забавна средина
 • Great bonuses and promotions
Македонија
Sloto' Cash Casino
83K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 50% до USD 650 + 25 Free Spins
Видови на Бонуси: Deposit Bonus
Мин Деп: USD 20
Облогот: 15xB
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: USD 20
Облогот: 15xB

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Поени за лојалност
 • Огромен Избор на Игри
 • Отворено казино во живо
Македонија
Sloto' Cash Casino
83K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 100% + 100 Free Spins
Видови на Бонуси: Deposit Bonus
Мин Деп: USD 25
Облогот: 27xB
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: USD 25
Облогот: 27xB

Карактеристики

 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Достапна Инстант Игра
 • Казино со Лесна Употреба
 • Забавно, тематско искуство
Македонија
Sloto' Cash Casino
83K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Free Chip Bonus: USD 100
Мин Деп: USD 35
Облогот: 40xB
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: USD 35
Облогот: 40xB

Карактеристики

 • Секој месец нови промоции
 • Одлични промоции
 • Good casino games
 • Good navigability
Македонија
Sloto' Cash Casino
83K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 75% до USD 750 + 25 Free Spins on 5 Wishes
Видови на Бонуси: Deposit Bonus
Мин Деп: USD 25
Облогот: 25xB
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: USD 25
Облогот: 25xB

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Сигурна начини на плаќање
 • Good navigability
Македонија
Sloto' Cash Casino
83K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 100 FS до USD 180
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Облогот: 60xB
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Облогот: 60xB

Карактеристики

 • Одличен Избор на Игри
 • Дарежлив добредојде-бонус
 • Лесен пристап до контакт
 • Good navigability
Македонија
Sloto' Cash Casino
83K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 100% + 77 Free Spins on Gem Strike
Видови на Бонуси: Deposit Bonus
Мин Деп: USD 25
Облогот: 10xB
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: USD 25
Облогот: 10xB

Карактеристики

 • Огромен Избор на Игри
 • Достапна Инстант Игра
 • Казино со Лесна Употреба
 • Добар избор на бонуси
Македонија
Sloto' Cash Casino
83K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 135% + 35 Free Spins
Видови на Бонуси: Deposit Bonus
Мин Деп: USD 35
Облогот: 30xB
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: USD 35
Облогот: 30xB

Карактеристики

 • Достапна Инстант Игра
 • Казино со Лесна Употреба
 • Компатибилно за Мобилен
 • Играј видео слотови, грепки, рулет, покер и блекџек
Македонија
Sloto' Cash Casino
83K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 111 FS
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: USD 25
Облогот: 20xB
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: USD 25
Облогот: 20xB

Карактеристики

 • 24/7 корисничка грижа
 • Кул Казино Игри
 • Џекпот Игри
 • Wide variety of bonuses
Македонија
Sloto' Cash Casino
83K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 15 FS
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: USD 25
Облогот: 10xB
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: USD 25
Облогот: 10xB

Карактеристики

 • Огромен Избор на Игри
 • Достапна Инстант Игра
 • Сигурна клиентска услуга
 • Лиценцирано и регулирано
Македонија
Sloto' Cash Casino
83K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Match bonus: 400% до USD 1000
Мин Деп: USD 25
Облогот: 30x(D+B)
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: USD 25
Облогот: 30x(D+B)

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Огромен Избор на Игри
 • Опсег на опции за плаќање
 • Висока граница за повлекување на средства
Македонија
Sloto' Cash Casino
83K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 100 FS
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: USD 25
Облогот: 20xB
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: USD 25
Облогот: 20xB

Карактеристики

 • Достапна Инстант Игра
 • 24/7 корисничка поддршка
 • Казино Соба во Живо
 • Сигурна и доверлива локација
Македонија
Sloto' Cash Casino
83K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Без Бонус за Влог: USD 50 до USD 500
Видови на Бонуси: Без Бонус за Влог
Облогот: 40xB
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Облогот: 40xB

Карактеристики

 • Достапна Инстант Игра
 • Слот и игри на маса
 • Многу сигурни начини на плаќање
 • Добар опсег на депозигтни опции
Македонија
Sloto' Cash Casino
83K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 85% + 50 Free Spins on 5 Wishes
Видови на Бонуси: Deposit Bonus
Мин Деп: USD 25
Облогот: 5xB
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: USD 25
Облогот: 5xB

Карактеристики

 • Огромен Избор на Игри
 • Достапна Инстант Игра
 • Казино со Лесна Употреба
 • Кул Казино Игри
Македонија
Sloto' Cash Casino
83K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 150% + 50 Free Spins on Hyper Wins
Видови на Бонуси: Deposit Bonus
Мин Деп: USD 35
Облогот: 5xB
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: USD 35
Облогот: 5xB

Карактеристики

 • Одличен Избор на Слотови
 • Добар избор на игри
 • Ефикасна веб-страница лесна за употреба
 • Дарежлив добредојде-бонус
Македонија
Sloto' Cash Casino
83K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 33 FS
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: USD 30
Облогот: 30xB
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: USD 30
Облогот: 30xB

Карактеристики

 • Достапна Инстант Игра
 • Казино со Лесна Употреба
 • Одлично Играње на Мобилен
 • Лесен контакт

Дозволени Игри

Македонија
Sloto' Cash Casino
83K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 30 FS до USD 180
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Облогот: 60xB
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Облогот: 60xB

Карактеристики

 • Веб-Страница со Лесна Навигација
 • Добар избор на игри
 • Има одличен добредојде-бонус
 • Одлична опција за почетници
Македонија
Sloto' Cash Casino
83K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 33 FS
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: USD 25
Облогот: 30xB
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: USD 25
Облогот: 30xB

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Достапна Инстант Игра
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
Македонија
Sloto' Cash Casino
83K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Free Chip Bonus: 125 FS
Мин Деп: USD 20
Облогот: 40xB
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: USD 20
Облогот: 40xB

Карактеристики

 • Широк спектар на одлични софтверски даватели на услуги
 • Слот и игри на маса
 • Одлична поддршка за клиентите
 • Easy withdrawal methods
Македонија
Sloto' Cash Casino
83K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 15 FS
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: USD 25
Облогот: 30x(D+B)
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: USD 25
Облогот: 30x(D+B)

Карактеристики

 • Фантастичен пакет за добредојде
 • Широк Избор на Казино Игри
 • Игри прилагодени за мобилни телефони
 • Сигурна начини на плаќање
Македонија
Sloto' Cash Casino
83K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 50 FS
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: USD 35
Облогот: 30xB
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: USD 35
Облогот: 30xB

Карактеристики

 • Достапна Инстант Игра
 • Одлично Казино за Мобилен
 • Одлично корисничко искуство
 • Лесен пристап до помош
Македонија
Sloto' Cash Casino
83K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 77 FS
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: USD 30
Облогот: 5xB
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: USD 30
Облогот: 5xB

Карактеристики

 • Достапна Инстант Игра
 • Дарежлив пакет за добредојде
 • Фина веб-страница
 • Одлично корисничко искуство
Македонија
Sloto' Cash Casino
83K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 50 FS до USD 200
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Облогот: 40xB
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Облогот: 40xB

Карактеристики

 • Огромен Избор на Игри
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Казино Соба во Живо
 • Веб-страница лесна за навигација
Македонија
Sloto' Cash Casino
83K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 15 FS
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: USD 25
Облогот: 10xB
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: USD 25
Облогот: 10xB

Карактеристики

 • Одлично Казино
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Достапна Инстант Игра
 • Разни Софтвер Провајдери

Дозволени Игри

Македонија
Sloto' Cash Casino
83K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 50 FS
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: USD 50
Облогот: 30xB
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: USD 50
Облогот: 30xB

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Оптимизиран за Мобилен
 • Достапна Инстант Игра
 • Лесен контакт
Македонија
Sloto' Cash Casino
83K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 60 FS до USD 1200
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: USD 25
Облогот: 40x(D+B)