mk Македонија

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
Support Ukraine against Russian invasion

30FS Слободни Вртења - Slottica Casino

30FS Слободни Вртења at Slottica Casino
Slottica Casino
Cashable
Обновено на: 06/17/2022 Истекува на: Без рок на истекување
Земи Бонус Казино Преглед

Дали бонусот е за тебе?

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Максимален Бонус

40 EUR

Максимален Влог

45x

Облогот

Не е потребен

Бонус Код

Карактеристики

 • Оптимизиран за Мобилен
 • Огромен Избор на Игри
 • 24/7 Поддршка за Играч
955 играчи

Помогнавме во добивање на овој бонус во October

45 времиња за бонус сума

Облогот

Добиј бесплатни вртења во Slottica Casino и добро употреби ги на омилените слотови. Дознај што ти носи следното вртење.

Казино Софтвер

Онлајн Казина

Дозволени Игри

Gonzos Quest NetEnt

Gonzos Quest

RTP:96 %

Сите Бонуси и Промотивни Материјали за 2022

Македонија
Cashable
Slottica Casino
Editors' rating: 5.99/10
User reviews
46K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 30FS
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: 40 EUR
Облогот: 45x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Оптимизиран за Мобилен
 • Огромен Избор на Игри
 • 24/7 Поддршка за Играч

Дозволени Игри

Македонија
Cashable
Slottica Casino
Editors' rating: 5.99/10
User reviews
46K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 200% до PLN 700
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: PLN 70
Облогот: 45x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • 24/7 Разговор во Живо
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Огромен Избор на Игри
Македонија
Cashable
Slottica Casino
Editors' rating: 5.99/10
User reviews
46K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
3rd Deposit Bonus: 100% до PLN 700
Мин Деп: PLN 350
Облогот: 45x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Огромен Избор на Игри
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Целосно Инстант-игра Казино
Македонија
Cashable
Slottica Casino
Editors' rating: 5.99/10
User reviews
46K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Втор Влог: 30 до 30 FS
Видови на Бонуси: Бонус за Втор Влог
Мин Деп: €40
Облогот: 45x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Фантастичен пакет за добредојде
 • Разни Софтвер Провајдери

Дозволени Игри

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.