mk Македонија
Login

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
mk Македонија
Login

150% Бонус за Добредојде - Casino National

Обновено на: 02/15/2024
Македонија
Облогот:

40x

Мин Деп:

EUR 20

Максимален Бонус:

EUR 200

242 играчи

Помогнавме во добивање на овој бонус во Февруари

Земи Бонус
Бонус Код

Преглед

Облогот

40 времиња за бонус сума

Карактеристики

 • Одлични понуди за добредојде
 • Широк спектар на опции за поддршка на клиентите
 • Кориснички прилагодено и компатибилно за мобилен телефон
 • Платформата е многу лесна за употреба
 • Дава многу начини за плаќање

Екстра Бонус

50 Free Spins on Mechanical Clover
Value:50
Облогот:40x
Видови на Бонуси: Слободни Вртења

Дозволени Игри

Осврти на играчи од 150% Бонус за Добредојде

(0 Прегледи)

Прв остави осврт

Сè уште никој не го прегледал овој bonus

Споедели ни искуство за оваа понуда и помогни им на другите корисници да одлучат!

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Дозволени игри и провајдери

Како да учествуваш
• Пријави се во National Casino
• Употреби го избраниот метод на плаќање за да го уплатиш првиот депозит (EUR 20 or more),
• Побарајте го вашиот бонус за добредојде 150% сѐ до EUR 200.

Nationalcasino Бонуси

Македонија
National Casino
419K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 100% до EUR 100 + 100 Free Spins
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 40x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 40x

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Веб-Страница со Лесна Навигација
 • Разни Софтвер Провајдери

Дозволени Игри

Македонија
National Casino
419K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 150% до EUR 200 + 50 Free Spins on Mechanical Clover
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 40x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 40x

Карактеристики

 • Одлични понуди за добредојде
 • Широк спектар на опции за поддршка на клиентите
 • Кориснички прилагодено и компатибилно за мобилен телефон
 • Платформата е многу лесна за употреба
 • Дава многу начини за плаќање

Дозволени Игри

Македонија
National Casino
419K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 15 FS до EUR 50
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Облогот: 40x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Облогот: 40x

Карактеристики

 • Достапни се игри со дилери во живо
 • Фина веб-страница
 • Многу опции за избор за плаќање
 • Низок минимален депозит
 • Казина за инстант-игра

Дозволени Игри

Македонија
National Casino
419K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Втор Влог: 50% до EUR 200 + 50 Free Spins on Johnny Cash
Видови на Бонуси: Бонус за Втор Влог
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 40x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 40x

Карактеристики

 • Голема разновидност на игри и облози
 • Премногу слотови
 • Веб-страница прилагодена за мобилни телефони
 • Лесна, кориснички прилагодена веб-страница
 • Quick payouts
Македонија
National Casino
419K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Monday Bonus: 100 FS
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 40x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 40x

Карактеристики

 • Многу казино игри и интернет-слотови
 • Дава многу начини за плаќање
 • Чисто и организирано мени
 • Fantastic user experience
 • Frequent promotions

Дозволени Игри

Македонија
National Casino
419K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Friday Bonus: 50% до EUR 250 + 100 Free Spins on Book Of Cats
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 40x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 40x

Карактеристики

 • Добар Избор на Казино Игри
 • Голем Бонус за Добредојде
 • Екстра бесплатни вртења
 • Разговор во живо
 • Добар опсег на депозигтни опции
Македонија
National Casino
419K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 50% до EUR 250 + 100 Free Spins
Видови на Бонуси: Deposit Bonus
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 40xB
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 40xB

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Широк спектар на валути
 • Одлична поддршка за клиентите

Дозволени Игри

Finding the best results for you

Онлајн Казина

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Бонусот е достапен само за регистрирани корисници

Најавете се на вашата сметка

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!