mk Македонија
Login

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
mk Македонија
Login

120% Бонус за Добредојде - Vulkan Vegas Casino

Обновено на: 05/26/2023
Македонија
Облогот:

40x

Максимално повлекување:

5x

Мин Деп:

EUR 10

Максимален Бонус:

EUR 500

816 играчи

Помогнавме во добивање на овој бонус во June

Земи Бонус

Бонус Услови

120% + 70 fs in Big Bass Bonanza (Pragmatic Play)

The cash bonus has a wagering requirement of х40. The maximum bet which you can place using bonus funds is 5 EUR.

These free spins have a wagering requirement of х30. The maximum bet which you can place using bonus money is 5 EUR.

If you fail to fulfil the wagering requirement for this bonus within 5 days of it being credited, you will automatically forfeit this bonus.

Преглед

Облогот

40 времиња за бонус сума

Карактеристики

 • Солидна репутација на интернет
 • Пристапни цени
 • Good Customer Service

Екстра Бонус

70 Free Spins on Big Bass Bonanza
Value:70
Облогот:30x
Видови на Бонуси: Слободни Вртења

Дозволени Игри

Осврти на играчи од 120% Бонус за Добредојде

(0 Прегледи)

Прв остави осврт

Сè уште никој не го прегледал овој bonus

Споедели ни искуство за оваа понуда и помогни им на другите корисници да одлучат!

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Дозволени игри и провајдери

Како да учествуваш
• Пријави се во Vulkan Vegas Casino
• Употреби го избраниот метод на плаќање за да го уплатиш првиот депозит (EUR 10 or more),
• Побарајте го вашиот бонус за добредојде 120% сѐ до EUR 500.

Vulkan Vegas Casino Бонуси

Македонија
Vulkan Vegas Casino
105K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 120% до EUR 500 + 70 Free Spins on Big Bass Bonanza
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: EUR 10
Облогот: 40x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Солидна репутација на интернет
 • Пристапни цени
 • Good Customer Service
Македонија
Vulkan Vegas Casino
105K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
2nd Deposit Bonus: 150% до EUR 500 + 30 Free Spins
Мин Деп: EUR 15
Облогот: 40x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Силно мобилно искуство
 • Силна програма за лојалност
 • Cashout available
Македонија
Vulkan Vegas Casino
105K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
3rd Deposit Bonus: 150% до EUR 500 + 50 Free Spins on Book of Rebirth
Мин Деп: EUR 15
Облогот: 40x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Достапно на iOS и Android
 • Extensive FAQ
 • Good Customer Service

Finding the best results for you

Онлајн Казина

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.