mk Македонија
Login

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
mk Македонија
Login

1000 FS Слободни Вртења - Joker.ua Casino

Обновено на: 09/28/2023
Македонија
Облогот:

x30

Мин Деп:

100 UAH

Максимален Бонус:

1000 FS

355 играчи

Помогнавме во добивање на овој бонус во October

Земи Бонус

Бонус Услови

After playing the first bonus, bezdep is available for activation in your personal account. As you spend it and play it, the casino will offer the next one. But again for replenishing the account. After it is played, the no-deposit reward is given again. And so on. Wager of any welcome package bonus is x30. Free spins are spent in a certain device. Below in the table are all bezdepos from the welcome package with the activation numbers under which they go after the deposit bonuses. In total, the user will receive 500 free spins for registration without deposit conditions and the same amount for replenishing the balance. During the free spins, the player simply watches what is happening on the screen. He runs the series and waits for the results. It is not possible to change the bet or slot.

Преглед

Облогот

30 времиња за бонус сума

Карактеристики

 • Разновидни Слот Провајдери
 • Веб-страница е специјално развиена за мобилни телефони
 • Голем добредојде-бонус за прв депозит
 • Лесен пристап до контакт за помош

Осврти на играчи од 1000 FS Слободни Вртења

(0 Прегледи)

Прв остави осврт

Сè уште никој не го прегледал овој bonus

Споедели ни искуство за оваа понуда и помогни им на другите корисници да одлучат!

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Дозволени игри и провајдери

Добиј бесплатни вртења во Joker.ua Casino и добро употреби ги на омилените слотови. Дознај што ти носи следното вртење.

Казино Софтвер

Joker.ua Casino Бонуси

Македонија
Joker.ua Casino
Лиценца:
КРАИЛ КРАИЛ
Бонус за Добредојде: 100% до 150%
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: 150 UAH
Облогот: 25x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Казино со Лесна Употреба
 • Разни Софтвер Провајдери
Македонија
Joker.ua Casino
Лиценца:
КРАИЛ КРАИЛ
Слободни Вртења: 1000 FS до 1000 FS
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: 100 UAH
Облогот: x30
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Разновидни Слот Провајдери
 • Веб-страница е специјално развиена за мобилни телефони
 • Голем добредојде-бонус за прв депозит
 • Лесен пристап до контакт за помош
Македонија
Joker.ua Casino
Лиценца:
КРАИЛ КРАИЛ
Бонус за Добредојде: 50 FS
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: UAH 150
Облогот: 20x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Лесен за користење
 • Премногу промоции и бонуси
 • Оптимизирано за играње на мобилен телефон
 • Многу казино игри и интернет-слотови
 • Добри опции за плаќање

Дозволени Игри

Finding the best results for you

Онлајн Казина

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Бонусот е достапен само за регистрирани корисници

Најавете се на вашата сметка