mk Македонија
Login

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
mk Македонија
Login

This page was updated more than 6 months ago

100 FS Слободни Вртења - BAO Casino

Обновено на: 03/05/2023
Македонија
Облогот:

40x

Мин Деп:

EUR 30

Максимален Бонус:

EUR 50

122 играчи

Помогнавме во добивање на овој бонус во September

Земи Бонус
Бонус Код

Бонус Услови

Bonus 100 Free Spins in Pirates Map

Преглед

Облогот

40 времиња за бонус сума

Карактеристики

 • Кул Онлајн Казино
 • Сигурна и доверлива локација
 • Неверојатни бонуси
 • Екстензивна безбедност на интернет
 • Дневни промоции

Осврти на играчи од 100 FS Слободни Вртења

(0 Прегледи)

Прв остави осврт

Сè уште никој не го прегледал овој bonus

Споедели ни искуство за оваа понуда и помогни им на другите корисници да одлучат!

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Дозволени игри и провајдери

Добиј бесплатни вртења во BAO Casino и добро употреби ги на омилените слотови. Дознај што ти носи следното вртење.

Казино Софтвер

BAO Casino Бонуси

Македонија
BAO Casino
23K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 100% до € 200
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: € 15
Облогот: 40x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Оптимизиран за Мобилен
 • Огромен Избор на Игри
 • Достапна Инстант Игра

Дозволени Игри

Македонија
BAO Casino
23K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Втор Влог: 50% до € 100
Видови на Бонуси: Бонус за Втор Влог
Мин Деп: € 20
Облогот: 40x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Релативно ниски барања за обложување
 • Оптимизиран за Мобилен
 • Огромен Избор на Игри

Дозволени Игри

Македонија
BAO Casino
23K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Трет Влог: 50 FS до € 100
Видови на Бонуси: Бонус за Трет Влог
Мин Деп: € 25
Облогот: 30x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Мобилно Казино
 • Огромен Избор на Игри
 • Достапна Инстант Игра

Дозволени Игри

Македонија
BAO Casino
23K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Високи Влогови: 100% до € 1000
Видови на Бонуси: Бонус за Високи Влогови
Мин Деп: € 200
Облогот: 50x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Оптимизиран за Мобилен
 • Огромен Избор на Игри
 • 24/7 Поддршка за Играч

Дозволени Игри

Македонија
BAO Casino
23K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Готовински Бонус: 10% до EUR 100
Видови на Бонуси: Готовински Бонус
Мин Деп: EUR 5
Облогот: 15x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Бонусните вртења важат за одредени слотови
 • Неделни Бонуси за Бесплатни Вртења
 • Врвно Онлајн Казино
 • Добро казино во живо
 • Добри Бонуси
Македонија
BAO Casino
23K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 100 FS до EUR 50
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: EUR 30
Облогот: 40x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Кул Онлајн Казино
 • Сигурна и доверлива локација
 • Неверојатни бонуси
 • Екстензивна безбедност на интернет
 • Дневни промоции
Македонија
BAO Casino
23K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 75% до EUR 500
Видови на Бонуси: Deposit Bonus
Мин Деп: EUR 100
Облогот: 25x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Сигурна и безбедна веб-страница
 • Веб-страница прилагодена за мобилни телефони
 • Разговор во живо
 • Лиценцирано и регулирано
 • Пристојни добредојде-бонуси
Македонија
BAO Casino
23K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 60% до EUR 150
Видови на Бонуси: Deposit Bonus
Мин Деп: EUR 15
Облогот: 25x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • 24/7 Достапност на поддршка за разговор во живо
 • Многу промоции и бонуси
 • Едноставен дизајн на веб-страницата
 • Огромен опсег за играње на слот игри
 • Достапно на веб и на мобилен телефон
Македонија
BAO Casino
23K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 45% до EUR 100
Видови на Бонуси: Deposit Bonus
Мин Деп: EUR 10
Облогот: 25x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • 24/7 корисничка поддршка
 • Разновидни Провајдери на Слотови
 • Прилагодено за мобилни телефони
 • Екстра бесплатни вртења
Македонија
BAO Casino
23K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 50 FS до EUR 50
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: EUR 15
Облогот:
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Кориснички прилагодена веб-страница
 • Одлични промоции
 • Fantastic user experience
 • Good navigability
 • Few payment options

Дозволени Игри

Македонија
BAO Casino
23K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 100 FS до EUR 75
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: EUR 15
Облогот: 40x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Достапна е телефонска корисничка поддршка
 • Прифатени се многу методи на плаќање
 • Казино-игра со дилер во живо
 • Fantastic user experience
 • Great bonuses and promotions
Македонија
BAO Casino
23K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 88% до EUR 200
Видови на Бонуси: Deposit Bonus
Мин Деп: EUR 15
Облогот: 35x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Добар Избор на Слотови
 • Супер веб-страница за мобилни телефони
 • Good reputation
 • Great website design
 • Quick payouts
Македонија
BAO Casino
23K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Friday Deposit Bonus: 50 FS
Мин Деп: 30 EUR
Облогот: 30x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Слотови во Вегас Стил
 • Лесна, кориснички прилагодена веб-страница
 • Easy withdrawal methods
Македонија
BAO Casino
23K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 75% до EUR 175 + 25 Free Spins on Aloha King Elvis
Видови на Бонуси: Deposit Bonus
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 40x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Лесна за употреба
 • Дарежлив пакет за добредојде
 • Одлична поддршка за клиентите
 • Few payment options
Македонија
BAO Casino
23K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 50 FS до EUR 50
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 45x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Одлични понуди за добредојде
 • Опции за плаќање за да одговараат на секој играч
 • Одлична поддршка за клиентите
 • Fast payments

Дозволени Игри

Finding the best results for you

Онлајн Казина

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Бонусот е достапен само за регистрирани корисници

Најавете се на вашата сметка