mk Македонија
Login

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
mk Македонија
Login

100 FS Слободни Вртења - 1xslots Casino

Обновено на: 11/29/2023
Земи Бонус
Бонус Код

Преглед

Облогот

20 времиња за бонус сума

Карактеристики

 • Одлично сестрано казино
 • Кориснички прилагодена веб-страница
 • Многу промотивни понуди
 • Прифатени се многу методи на плаќање
 • Одлична селекција на игри

Осврти на играчи од 100 FS Слободни Вртења

(1 Прегледи)
 • Relevance
 • By date
Brazil Dionata pereira nunes
10 /10
Guest user

Многу добро и препорачувам да го преземете ова

Muito bom e recomendo baixar isso

Прегледано: 2023-10-31

Automatically translated with Google Translate in Brazil. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Дозволени игри и провајдери

Добиј бесплатни вртења во 1xslots Casino и добро употреби ги на омилените слотови. Дознај што ти носи следното вртење.

1xslots Casino Бонуси

Македонија
1xslots Casino
32K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 100% до € 300
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: € 10
Облогот: 35x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: € 10
Облогот: 35x

Карактеристики

 • Масивен избор на игри
 • Разумен број на NetEnt игри
 • 24/7 Поддршка за Играч
Македонија
1xslots Casino
32K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Втор Влог: 50% до € 350
Видови на Бонуси: Бонус за Втор Влог
Мин Деп: € 15
Облогот: 35x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: € 15
Облогот: 35x

Карактеристики

 • Фантастичен пакет за добредојде
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Достапна Инстант Игра
Македонија
1xslots Casino
32K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Трет Влог: 25% до € 400
Видови на Бонуси: Бонус за Трет Влог
Мин Деп: € 15
Облогот: 35x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: € 15
Облогот: 35x

Карактеристики

 • Мобилно Казино
 • Релативно ниски барања за обложување
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
Македонија
1xslots Casino
32K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
4th Deposit Bonus: 25% до € 450
Мин Деп: € 15
Облогот: 35x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: € 15
Облогот: 35x

Карактеристики

 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Огромен Избор на Игри
 • 24/7 Поддршка за Играч
Македонија
1xslots Casino
32K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 50% до € 300
Видови на Бонуси: Deposit Bonus
Мин Деп: € 10
Облогот: 35x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: € 10
Облогот: 35x

Карактеристики

 • Релативно ниски барања за обложување
 • Поени за лојалност
 • 24/7 Поддршка за Играч
Македонија
1xslots Casino
32K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Monthly Bonus: 50% до € 300
Мин Деп: € 5
Облогот: 35x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: € 5
Облогот: 35x

Карактеристики

 • NetEnt слотови достапни и за декстоп и за мобилни
 • Огромен Избор на Игри
 • Целосен Инстант-игра Интерфејс
Македонија
1xslots Casino
32K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 100 FS
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Облогот: 20x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Облогот: 20x

Карактеристики

 • Одлично сестрано казино
 • Кориснички прилагодена веб-страница
 • Многу промотивни понуди
 • Прифатени се многу методи на плаќање
 • Одлична селекција на игри

Дозволени Игри

Македонија
1xslots Casino
32K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 20 FS
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: 30 EUR
Облогот: 35x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: 30 EUR
Облогот: 35x

Карактеристики

 • Одлични Слотови
 • Има одличен добредојде-бонус
 • Easy withdrawal methods
Македонија
1xslots Casino
32K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 80 FS
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: 80 EUR
Облогот: 35x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: 80 EUR
Облогот: 35x

Карактеристики

 • Huge variety of payment methods
 • Website supports many languages
 • Wide variety of bonuses
Македонија
1xslots Casino
32K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 200 FS
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: 160 EUR
Облогот: 35x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: 160 EUR
Облогот: 35x

Карактеристики

 • Џекпот Игри
 • Прилагодено за мобилни телефони
 • Свеж, модерен изглед и атмосфера
Македонија
1xslots Casino
32K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
2nd Deposit Bonus: 125% до BRL 2600
Мин Деп: BRL 80
Облогот: 35x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: BRL 80
Облогот: 35x

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Достапна Инстант Игра
 • Добар опсег на промоции
 • Добар опсег на депозигтни опции
Македонија
1xslots Casino
32K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
3rd Deposit Bonus: 150% до BRL 2600
Мин Деп: BRL 110
Облогот: 35x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: BRL 110
Облогот: 35x

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Достапна Инстант Игра
 • Казино Спремно за Мобилен
 • Слот и игри на маса
Македонија
1xslots Casino
32K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 50 FS
Понудата истекува:
01
D
:
06
H
:
20
M
:
38
S
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Облогот: 25xB
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Облогот: 25xB

Карактеристики

 • Казино Спремно за Мобилен
 • Широк избор на игри
 • Сигурна и доверлива локација
 • Great website design

Finding the best results for you

Онлајн Казина

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Бонусот е достапен само за регистрирани корисници

Најавете се на вашата сметка

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!