mk Македонија

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
Support Ukraine against Russian invasion

$7 Без Бонус за Влог - Manhattan Slots Casino

$7 Без Бонус за Влог at Manhattan Slots Casino
Manhattan Slots Casino
Обновено на: 04/08/2020 Истекува на: Без рок на истекување
Земи Бонус Казино Преглед

Дали бонусот е за тебе?

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Видови на Бонуси:

Максимален Бонус

Максимален Влог

15x

Облогот

Не е потребен

Бонус Код

Карактеристики

 • Поени за лојалност
 • Само €20 се потребни за квалификација
 • Повеќејазичен Разговор во Живо, Телефон и Е- пошта Отворени 24/7
 • Врвно Мобилно Казино
 • Лиценцирано од 2 респектирани играчки авторитети
 • Многу NetEnt Џекпотови (и локални и здружени)
 • Кратко време на повлекување
 • Одличен Слот Избор
912 играчи

Помогнавме во добивање на овој бонус во October

15 времиња за бонус сума

Облогот

Комплетирајте ја реигистрацијата во Manhattan Slots Casino и побарајте го вашиот бедепозитен бонус! Пробај ги нивните игри со плаќање, без да потрошиш било што.

Казино Софтвер

Онлајн Казина

Сите Бонуси и Промотивни Материјали за 2022

Македонија
Cashable
Manhattan Slots Casino
Editors' rating: 5.42/10
User reviews
3K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Бонус за Дуплирање Влог: $777 до 77%
Видови на Бонуси: Бонус за Дуплирање Влог
Мин Деп: $35
Облогот: 25x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Достапно на Моибилен
 • Филтер алатка која овозможува селекција на Најдобри Софтверски слотови
 • Брзи Времиња на Повлекување
Македонија
Cashable
Manhattan Slots Casino
Editors' rating: 5.42/10
User reviews
3K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Бонус за Дуплирање Влог: $777 до 77%
Видови на Бонуси: Бонус за Дуплирање Влог
Мин Деп:
Облогот: 20x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Казино без симннување, веднаш играј на Android и iOS уреди
 • Достапна помош 24/7, дури и телефонска!
 • Без Обложување на Бесплатни Вртења
 • Разни Софтвер Провајдери
Македонија
Cashable
Manhattan Slots Casino
Editors' rating: 5.42/10
User reviews
3K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Бонус за Дуплирање Влог: $750 до 75%
Видови на Бонуси: Бонус за Дуплирање Влог
Мин Деп:
Облогот: 25x(d+b)
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Достапна помош 24/7, дури и телефонска!
 • Има Пристојна Апликација
 • Брзи исплати за неколку минути
 • Новоматик Слотови
Македонија
Cashable
Manhattan Slots Casino
Editors' rating: 5.42/10
User reviews
3K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Повторен Бонус: $150 до 70%
Видови на Бонуси: Повторен Бонус
Мин Деп:
Облогот: 25x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Повеќејазичен Разговор во Живо Отворен 24/7
 • Врвно Мобилно Казино
 • Уникатен Избор на Казино Игри
 • Казино за Инстант Игра - не е потребно превземање, играј во твојот пребарувач
Македонија
Cashable
Manhattan Slots Casino
Editors' rating: 5.42/10
User reviews
3K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Бонус за Дуплирање Влог: 74% до 74%
Видови на Бонуси: Бонус за Дуплирање Влог
Мин Деп: $35
Облогот: 25x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • 24/7 Разговор во Живо
 • Релативно ниски барања за обложување
 • Оптимизиран за Мобилен
 • Игри со Грепки
Македонија
Cashable
Manhattan Slots Casino
Editors' rating: 5.42/10
User reviews
3K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Готовински Бонус: 25% до 25%
Видови на Бонуси: Готовински Бонус
Мин Деп: $35
Облогот: 25x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Одличен Избор на Игри
 • Компатибилно за Мобилен
 • Лесна Навигација
 • 24/7 Поддршка во Живо
Македонија
Cashable
Manhattan Slots Casino
Editors' rating: 5.42/10
User reviews
3K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Бонус за Добредојде: $150 до 100%
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: $35
Облогот: 30x(d+b)
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Напојуван од Бројни Водечки Софтвер Добавувачи
 • Потребна е претплата
 • Казино Спремно за Мобилен
 • Лесна за употреба
Македонија
Cashable
Manhattan Slots Casino
Editors' rating: 5.42/10
User reviews
3K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Бонус за Добредојде: $150 до 100%
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: $35
Облогот: 30x(d+b)
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Скоро сите NetEnt RNG игри
 • Многу Врвни Игри
 • Над 10 Различни Јазици
 • Сертификат за Доверба
 • Докажамо Казино
 • Достапно Мобилно Казино
 • Неограничено Повлекување
 • 100% Баланс Засилувач
Македонија
Manhattan Slots Casino
Editors' rating: 5.42/10
User reviews
3K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Без Бонус за Влог: $7
Видови на Бонуси: Без Бонус за Влог
Мин Деп:
Облогот: 15x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Почни со мал билет од €10
 • Manhattan Slots Casino ги отстрани во целост обложувачките барања, без лимит на добивка!
 • Кул Казино Игри
 • Вклучено Мобилно Казино
Македонија
Manhattan Slots Casino
Editors' rating: 5.42/10
User reviews
3K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Без Бонус за Влог: $7
Видови на Бонуси: Без Бонус за Влог
Мин Деп:
Облогот: 15x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Поени за лојалност
 • Само €20 се потребни за квалификација
 • Повеќејазичен Разговор во Живо, Телефон и Е- пошта Отворени 24/7
 • Врвно Мобилно Казино
 • Лиценцирано од 2 респектирани играчки авторитети
 • Многу NetEnt Џекпотови (и локални и здружени)
 • Кратко време на повлекување
 • Одличен Слот Избор
Македонија
Cashable
Manhattan Slots Casino
Editors' rating: 5.42/10
User reviews
3K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Бонус за Добредојде: $747 до 100%
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: $35
Облогот: 20x(d+b)
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Потребна е претплата
 • Понудени Игри во Живо
 • Лесна за употреба
 • Спремно за Мобилен
Македонија
Cashable
Manhattan Slots Casino
Editors' rating: 5.42/10
User reviews
3K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Бонус за Добредојде: $747 до 125%
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп:
Облогот: 20x(d+b)
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Поддржува огромен број на валути/опции за плаќање
 • Достапно на Моибилен
 • Неверојатно казино за слот играчи
 • Брзи Времиња на Повлекување
Македонија
Cashable
Manhattan Slots Casino
Editors' rating: 5.42/10
User reviews
3K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Бонус за Добредојде: $747 до 100%
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: $35
Облогот: 20x(d+b)
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Бесплатни Вртења и Други Промоции
 • Без Обложување на Бесплатни Вртења
 • Разни лиценци од најреспектираните тела
 • Одличен на десктоп, подобар на мобилен
 • Потребна е претплата
 • Формирана во 2004, Manhattan Slots Casino е едно од најголемите и најпопуларните онлајн казина
 • Целосен NetEnt каталог - слотови, казино во живо, локални и здружени џекпоти!
Македонија
Cashable
Manhattan Slots Casino
Editors' rating: 5.42/10
User reviews
3K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Бонус за Добредојде: $747 до 125%
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп:
Облогот: 20x(d+b)
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Manhattan Slots Casino ги отстрани во целост обложувачките барања, без лимит на добивка!
 • Сертификат за Доверба
 • Вклучено Мобилно Казино
 • Скоро сите NetEnt RNG игри и видео слотови
 • Единствени прилагодени бонуси за играчи
 • Добро казино во живо
 • Без Лимит за Повлекување
 • Работи на популарниот Microgaming казино софтвер
Македонија
Cashable
Manhattan Slots Casino
Editors' rating: 5.42/10
User reviews
3K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Бонус за Добредојде: 100% до 100%
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп:
Облогот: 20x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Лесно за обложување и лимит за влог
 • Одличен Слот Избор
 • Одлично мобилно казино (Android, iPhone/iPad)
Македонија
Cashable
Manhattan Slots Casino
Editors' rating: 5.42/10
User reviews
3K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Бонус за Добредојде: - до 100%
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп:
Облогот: 20x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • ЕУ-базирани лиценци
 • Широк Избор на Казино Игри
 • Вклучено NetEnt казино во живо
 • Опција за Мобилно Играње
 • Неограничени Повлекувања
 • Единствена авантура која ве наградува со бесплатни вртења и бонус пари
 • Услуга Разговор во Живо
 • Не е Потребна Регистрација
Македонија
Cashable
Manhattan Slots Casino
Editors' rating: 5.42/10
User reviews
3K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Бонус за Дуплирање Влог: $750 до 75%
Видови на Бонуси: Бонус за Дуплирање Влог
Мин Деп:
Облогот: 25x(d+b)
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Повеќејазичен Разговор во Живо Отворен 24/7
 • Спортско Обложување
 • Високи Лимити за Повлекување
 • Одличен Бонус за Добредојде
 • Manhattan Slots Casino казино на мобилен кое нуди NetEnt Touch
 • Претежно поддржано од NetEnd
 • Неколку јазици, валути и методи на плаќање
 • Новоматик Слотови
Македонија
Cashable
Manhattan Slots Casino
Editors' rating: 5.42/10
User reviews
3K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Бонус за Дуплирање Влог: - до 74%
Видови на Бонуси: Бонус за Дуплирање Влог
Мин Деп: $35
Облогот: 25x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Ново Казино во 2022
 • Казино без симннување, веднаш играј на Android и iOS уреди
 • NetEnt слотови достапни и за декстоп и за мобилни
 • 24/7 кориснички сервис
 • Лиценца на ВБ
 • 100% Баланс Засилувач
 • Огромна колекција на слотови - прогресивен џекпот и традиционални слотови
 • Не е Потребна Сметка за Играње во Казиното
Македонија
Cashable
Manhattan Slots Casino
Editors' rating: 5.42/10
User reviews
3K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Бонус за Дуплирање Влог: $777 до 77%
Видови на Бонуси: Бонус за Дуплирање Влог
Мин Деп:
Облогот: 20x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Сите области од NetEnt играта се опфатени
 • Сертифицирано казино од ВБ - доби лиценца од ВБКК
 • 24/7 кориснички сервис
 • Одлично сестрано казино
 • Има Игри во Казино во Живо
 • Казино Спремно за Мобилен
 • Неделни промоции за превземање
 • Брзи Времиња на Повлекување
Македонија
Cashable
Manhattan Slots Casino
Editors' rating: 5.42/10
User reviews
3K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Готовински Бонус: - до 25%
Видови на Бонуси: Готовински Бонус
Мин Деп: $35
Облогот: 25x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • ЕУ-базирани лиценци
 • NetEnt слотови достапни и за декстоп и за мобилни
 • Онлајн од 2004
 • Има Пристојна Апликација
 • Напојуван од Бројни Водечки Софтвер Добавувачи
 • Разновидни Методи на Влог вклучувајќи и БитКоин
 • ВИП Програма
 • 24/7 Поддршка во Живо
Македонија
Cashable
Manhattan Slots Casino
Editors' rating: 5.42/10
User reviews
3K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Повторен Бонус: $150 до 70%
Видови на Бонуси: Повторен Бонус
Мин Деп:
Облогот: 25x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Детална ВИП програма и шеми на лојалност за да продолжите да се забавувате
 • Сертифицирано казино од ВБ - доби лиценца од ВБКК
 • Импресивен Спектар на Иновативни Слотови и Други Нетент Игри
 • Manhattan Slots Casino ги отстрани во целост обложувачките барања, без лимит на добивка!
 • Ново 2022 Казино
 • Чист мобилно-реагирачка веб-страница за iGaming на смарт телефони и таблети
 • Врвни Tier Софтвер Провајдери
 • Не е Потребна Регистрација
Македонија
Cashable
Manhattan Slots Casino
Editors' rating: 5.42/10
User reviews
3K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Бонус за Дуплирање Влог: $777 до 77%
Видови на Бонуси: Бонус за Дуплирање Влог
Мин Деп: $35
Облогот: 25x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Ново Казино во 2022
 • Над 10 999 Казино Игри
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Обезбеден со Ssl енкрипција
 • Дневни Повторувачки Трки со кеш и бесплатни награди во вртења
 • Овозможена е целата NetEnt содржина!
 • Лесна Навигација
 • Спремно за Мобилен

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.