mk Македонија

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
Support Ukraine against Russian invasion

$7 Без Бонус за Влог - Slots Capital Casino

$7 Без Бонус за Влог at Slots Capital Casino
Slots Capital Casino
Обновено на: 04/08/2020 Истекува на: Без рок на истекување
Земи Бонус Казино Преглед

Дали бонусот е за тебе?

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Видови на Бонуси:

$7

Максимален Бонус

Максимален Влог

60x

Облогот

SEASONAL

Бонус Код

Карактеристики

 • Повеќејазичен Разговор во Живо Отворен 24/7
 • Најголемо Мобилно Казино
 • Слотови, рулет, блекџек, видео покер, казино во живо
 • Брзи Времиња на Повлекување
285 играчи

Помогнавме во добивање на овој бонус во October

60 времиња за бонус сума

Облогот

Комплетирајте ја реигистрацијата во Slots Capital Casino и побарајте го вашиот бедепозитен бонус! Пробај ги нивните игри со плаќање, без да потрошиш било што.

Казино Софтвер

Онлајн Казина

Сите Бонуси и Промотивни Материјали за 2022

Македонија
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews
21K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бесплатна Игра: $10 до $10
Видови на Бонуси: Бесплатна Игра
Мин Деп:
Облогот: 60x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • 24/7 корисничка грижа
 • Работи на секогаш популарниот Microgaming софтвер
 • Вклучено Мобилно Казино
 • Ниско побарување за обложување
Македонија
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews
21K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Без Бонус за Влог: $7 до $7
Видови на Бонуси: Без Бонус за Влог
Мин Деп:
Облогот: 60x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Повеќејазичен Разговор во Живо Отворен 24/7
 • Најголемо Мобилно Казино
 • Слотови, рулет, блекџек, видео покер, казино во живо
 • Брзи Времиња на Повлекување
Македонија
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews
21K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Дуплирање Влог: $1550 до 310%
Видови на Бонуси: Бонус за Дуплирање Влог
Мин Деп: $40
Облогот: 45x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Оптимизиран за Мобилен
 • 24/7 корисничка грижа
 • Високи Лимити за Повлекување
 • Слотови и Игри со Гребење
Македонија
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews
21K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Втор Влог: $1500 до 250%
Видови на Бонуси: Бонус за Втор Влог
Мин Деп: $35
Облогот: 35xb
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Казино без симннување, веднаш играј на Android и iOS уреди
 • 24/7 корисничка поддршка
 • Добар Избор на Слотови
 • Супер-брзи исплати (процесирани за 2 часа!)
Македонија
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews
21K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Дуплирање Влог: $1500 до 300%
Видови на Бонуси: Бонус за Дуплирање Влог
Мин Деп: $35
Облогот: 40x(d+b)
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Достапна Инстант Игра
 • Широк Избор на Казино Игри
 • Slots Capital Casino ги отстрани во целост обложувачките барања, без лимит на добивка!
 • Модерна веб-страница за играчи на десктоп и мобилен
Македонија
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews
21K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Втор Влог: $1250 до 250%
Видови на Бонуси: Бонус за Втор Влог
Мин Деп: $35
Облогот: 35xb
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Повеќејазичен Разговор во Живо, Телефон и Е- пошта Отворени 24/7
 • Чист мобилно-реагирачка веб-страница за iGaming на смарт телефони и таблети
 • Почнува од €10
 • Слотови, рулет, блекџек, видео покер, казино во живо
Македонија
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews
21K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Втор Влог: $1000 до 100%
Видови на Бонуси: Бонус за Втор Влог
Мин Деп:
Облогот: 30x(d+b)
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Slots Capital Casino ги отстрани во целост обложувачките барања, без лимит на добивка!
 • Без Обложување на Бесплатни Вртења
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Достапни Игри во Живо и Допирни слотови
Македонија
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews
21K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Дуплирање Влог: $1000 до 200%
Видови на Бонуси: Бонус за Дуплирање Влог
Мин Деп: $35
Облогот: 35xb
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Многу валути, методи на исплата и флексибилност
 • Мобилно Казино
 • 24/7 корисничка грижа
 • Веб-страница за инстант игра, играј игри во твојот пребарувач без да симнуваш нешто
Македонија
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews
21K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Дуплирање Влог: $1000 до 300%
Видови на Бонуси: Бонус за Дуплирање Влог
Мин Деп: $30
Облогот: 40x(d+b)
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Над 10 999 Казино Игри
 • Најголемо Мобилно Казино
 • Услуга Разговор во Живо
 • Лесна Навигација
Македонија
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews
21K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Дуплирање Влог: $1000 до 333%
Видови на Бонуси: Бонус за Дуплирање Влог
Мин Деп: $30
Облогот: 45x(d+b)
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Достапен разговор во Живо 24/7
 • Вклучено Мобилно Казино
 • Почнува од €10
 • Добар Избор на Слотови
Македонија
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews
21K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Втор Влог: 150% до 150%
Видови на Бонуси: Бонус за Втор Влог
Мин Деп: $35
Облогот: 30x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Многу валути, методи на исплата и флексибилност
 • Одличен Избор на Слотови
 • Одлично за мобилно обложување
 • 24/7 Поддршка во Живо
Македонија
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews
21K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Трет Влог: 250% до 250%
Видови на Бонуси: Бонус за Трет Влог
Мин Деп: $50
Облогот: 35x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Одличнни игри и кориснички услуги, добри на мобилен - Slots Capital Casino е казиното со кое се споредуваат другите
 • Познавачка Поддршка
 • Врвни Tier Софтвер Провајдери
 • Понуден Инстант Игра Режим
Македонија
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews
21K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Дуплирање Влог: 300% до 300%
Видови на Бонуси: Бонус за Дуплирање Влог
Мин Деп: $30
Облогот: 40x(d+b)
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • 24/7 Разговор во Живо
 • Достапно Мобилно Казино
 • Докажани Фер Игри
 • Брзи Времиња на Повлекување
Македонија
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews
21K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Дуплирање Влог: 300% до 300%
Видови на Бонуси: Бонус за Дуплирање Влог
Мин Деп: $30
Облогот: 40x(d+b)
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Мала котизација од €10 или повеќе
 • Слот Турнири
 • 24/7 Поддршка во Живо
Македонија
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews
21K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Дуплирање Влог: €1 777 до 100%
Видови на Бонуси: Бонус за Дуплирање Влог
Мин Деп: €25
Облогот: 27x(d+b)
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Казино без симннување, веднаш играј на Android и iOS уреди
 • Повеќејазичен Разговор во Живо, Телефон и Е- пошта Отворени 24/7
 • Кул Казино Игри
 • Лесна за употреба
Македонија
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews
21K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: $1000 до 250%
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: $35
Облогот: 35xb
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Пробај ги игрите бесплатно
 • Slots Capital Casino казино на мобилен кое нуди NetEnt Touch
 • Ниско побарување за обложување
Македонија
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews
21K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: $1375 до 275%
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: $20
Облогот: 30x(d+b)
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Џекпот Игри
 • Без Лимит за Повлекување
Македонија
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews
21K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: $2777 до 277%
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: $20
Облогот: 30x(d+b)
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Поддржува огромен број на валути/опции за плаќање
 • Оптимизиран за Мобилен
 • Обложувај се со €5 по рунда
 • Врвни Tier Софтвер Провајдери
Македонија
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews
21K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: $2,777 до 277%
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: $20
Облогот: 30x(d+b)
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Фантастичен пакет за добредојде
 • Достапна помош 24/7, дури и телефонска!
 • Вклучено NetEnt казино во живо
 • Кул Казино Игри
 • Достапно на Моибилен
 • Повеќе Методи за Повлекување
 • Врвно Македонија Онлајн Казино
 • Неколку јазици, валути и методи на плаќање
Македонија
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews
21K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: $4000 до 400%
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: $25
Облогот: 40x(d+b)
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Одличен на десктоп, подобар на мобилен
 • Голем број на Слот Провајдери
 • Услуга Разговор во Живо
 • Не е Потребна Регистрација
Македонија
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews
21K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: $500 до 150%
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: $35
Облогот: 30x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • 24/7 Разговор во Живо
 • Неограничено Повлекување
 • Одлично за мобилно обложување
 • Огромна библиотека на слотови
Македонија
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews
21K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Без Бонус за Влог: $7
Видови на Бонуси: Без Бонус за Влог
Мин Деп: £/$/€ 0
Облогот: 40xb
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Поддржува огромен број на валути/опции за плаќање
 • Мобилно Казино
 • Почни со мал билет од €10
 • Достапни Допирни Слотови и Игри во Живо
Македонија
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews
21K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Без Бонус за Влог: $7
Видови на Бонуси: Без Бонус за Влог
Мин Деп: £/$/€ 0
Облогот: 40xb
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Скоро сите NetEnt RNG игри
 • Разни лиценци од најреспектираните тела
 • Единствени прилагодени бонуси за играчи
 • Исплата За 5 Минути
 • Лесна Навигација
 • Слотови, рулет, блекџек, видео покер, казино во живо
 • Модерна веб-страница за играчи на десктоп и мобилен
Македонија
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews
21K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 1000 до 100%
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: 25
Облогот: 27x(d+b)
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Одлично сестрано казино
 • Slots Capital Casino ги отстрани во целост обложувачките барања, без лимит на добивка!
 • Најголемо Мобилно Казино
 • Овозможена е целата NetEnt содржина!
 • Неколку јазици, валути и методи на плаќање
 • ВИП лојалноста се наградува со посебни понуди и подароци
 • Повеќе од 600 игри за играње со вистински пари
 • Понуден Инстант Игра Режим
Македонија
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews
21K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: €1 000 до 100%
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: €25
Облогот: 27x(d+b)
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Достапна помош 24/7, дури и телефонска!
 • Игри со Грепки
 • Одлично за мобилно обложување
 • Без Лимит за Повлекување
Македонија
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews
21K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Tuesday Deposit Bonus: 200%
Мин Деп: $35
Облогот: 30x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Неограничени Повлекувања
 • Многу Лесно за Навигација
Македонија
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews
21K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Saturday Deposit Bonus: 250%
Мин Деп: $35
Облогот: 45x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Оптимизиран за Мобилен
 • Огромен Избор на Игри
 • Многу Промоции
Македонија
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews
21K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Monday Deposit Bonus: 300%
Мин Деп: $25
Облогот: 60x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Огромен Избор на Игри
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Достапна Инстант Игра
Македонија
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews
21K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Sunday Deposit Bonus: 100%
Мин Деп:
Облогот: 20x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Оптимизиран за Мобилен
 • Огромен Избор на Игри
 • 24/7 Поддршка за Играч
Македонија
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews
21K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Wednesday Deposit Bonus: 200% до $ 99
Мин Деп: $50
Облогот: 30x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Огромен Избор на Игри
 • Разумен број на NetEnt игри
 • 24/7 Поддршка за Играч
Македонија
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews
21K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Friday Deposit Bonus: 100%
Мин Деп: $40
Облогот: 30x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Масивен избор на игри
 • Оптимизиран за Мобилен
 • Бонусните вртења важат за одредени слотови
Македонија
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews
21K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 150%
Мин Деп:
Облогот: 30x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Огромен Избор на Игри
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Целосен Инстант-игра Интерфејс

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.