mk Македонија
Login

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
mk Македонија
Login

$3500 Бонус за Добредојде - Prism Casino

Обновено на: 07/08/2023
Македонија
Облогот:

15x(d+b)

Мин Деп:

$30

Максимален Бонус:

350%

687 играчи

Помогнавме во добивање на овој бонус во October

Земи Бонус
Бонус Код

Преглед

Облогот

15 времиња за депозит + бонус сума

Карактеристики

 • Целосно Инстант-игра Казино
 • Услуга Разговор во Живо
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Врвни Tier Софтвер Провајдери

Осврти на играчи од $3500 Бонус за Добредојде

(0 Прегледи)

Прв остави осврт

Сè уште никој не го прегледал овој bonus

Споедели ни искуство за оваа понуда и помогни им на другите корисници да одлучат!

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Дозволени игри и провајдери

Како да учествуваш
• Пријави се во Prism Casino
• Употреби го избраниот метод на плаќање за да го уплатиш првиот депозит ($30 or more),
• Побарајте го вашиот бонус за добредојде $3500 сѐ до 350%.

Казино Софтвер

Prism Casino Бонуси

Македонија
Prism Casino
64K играчи

Лиценца:
Costa Rica License Costa Rica License
Без Бонус за Влог: $30 до $30
Видови на Бонуси: Без Бонус за Влог
Мин Деп: £/$/€ 0
Облогот: 30xb
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Многу Врвни Игри
 • Потребна е претплата
 • Чист мобилно-реагирачка веб-страница за iGaming на смарт телефони и таблети
 • Ниско побарување за обложување
Македонија
Prism Casino
64K играчи

Лиценца:
Costa Rica License Costa Rica License
Бонус за Добредојде: $3500 до 350%
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: $30
Облогот: 15x(d+b)
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Целосно Инстант-игра Казино
 • Услуга Разговор во Живо
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Врвни Tier Софтвер Провајдери
Македонија
Prism Casino
64K играчи

Лиценца:
Costa Rica License Costa Rica License
Free Chip Bonus: USD 50 до $100
Облогот: 20xB
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Сигурна и безбедна веб-страница
 • Премногу промоции и бонуси
 • Лесен пристап до контакт
 • Good casino games
Македонија
Prism Casino
64K играчи

Лиценца:
Costa Rica License Costa Rica License
Match bonus: 250%
Мин Деп: USD 30
Облогот: 10x(D+B)
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Достапна Инстант Игра
 • Казино со Лесна Употреба
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен

Finding the best results for you

Онлајн Казина

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Бонусот е достапен само за регистрирани корисници

Најавете се на вашата сметка