mk Македонија
Login

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
mk Македонија
Login

$2550 Бонус за Добредојде - Desertnightscasino

Обновено на: 01/31/2024
Македонија
Облогот:

35x(d+b)

Мин Деп:

$25

Максимален Бонус:

250%

343 играчи

Помогнавме во добивање на овој бонус во Февруари

Земи Бонус

Преглед

Облогот

35 времиња за депозит + бонус сума

Карактеристики

 • 24/7 Разговор во Живо
 • Дарежлива наградна шема која дава бесплатни вртења + кеш
 • Одличнни игри и кориснички услуги, добри на мобилен - Desert Nights Casino е казиното со кое се споредуваат другите
 • Спортско обложување и казино во едно
 • Има Новоматикс

Осврти на играчи од $2550 Бонус за Добредојде

(0 Прегледи)

Прв остави осврт

Сè уште никој не го прегледал овој bonus

Споедели ни искуство за оваа понуда и помогни им на другите корисници да одлучат!

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Дозволени игри и провајдери

Како да учествуваш
• Пријави се во Desertnights
• Употреби го избраниот метод на плаќање за да го уплатиш првиот депозит ($25 or more),
• Побарајте го вашиот бонус за добредојде $2550 сѐ до 250%.

Казино Софтвер

Desert Night Casino Бонуси

Македонија
Desert Nights Casino
40K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: $2550 до 250%
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: $25
Облогот: 35x(d+b)
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: $25
Облогот: 35x(d+b)

Карактеристики

 • 24/7 Разговор во Живо
 • Дарежлива наградна шема која дава бесплатни вртења + кеш
 • Одличнни игри и кориснички услуги, добри на мобилен - Desert Nights Casino е казиното со кое се споредуваат другите
 • Спортско обложување и казино во едно
 • Има Новоматикс
Македонија
Desert Nights Casino
40K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Без Бонус за Влог: $50 до $50
Видови на Бонуси: Без Бонус за Влог
Мин Деп: £/$/€ 0
Облогот: 50xb
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: £/$/€ 0
Облогот: 50xb

Карактеристики

 • Наградувана веб-страница со многу "казино на годината" награди за кои ќе ни снема место ако почнеме да ги листаме
 • Почни со мал билет од €10
 • Достапно на Моибилен
 • 24/7 Поддршка во Живо
 • Разновидни Слот Провајдери
Македонија
Desert Nights Casino
40K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 150% до EUR 500
Видови на Бонуси: Deposit Bonus
Мин Деп: EUR 50
Облогот: 60x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: EUR 50
Облогот: 60x

Карактеристики

 • Неделни Бонуси за Бесплатни Вртења
 • 24-часовна услуга за клиенти
 • Достапни се премногу слот-игри
 • Голем добредојде-бонус за прв депозит
 • Интересни факти
Македонија
Desert Nights Casino
40K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Match bonus: 400% до USD 4000
Мин Деп: USD 25
Облогот: 30xB
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: USD 25
Облогот: 30xB

Карактеристики

 • Вредни Промоции
 • Одлична поддршка за клиентите
 • Флексибилни опции за плаќање
 • Достапно на веб и на мобилен телефон
Македонија
Desert Nights Casino
40K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Без Бонус за Влог:
Видови на Бонуси: Без Бонус за Влог
Облогот: 60xB
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Облогот: 60xB

Карактеристики

Македонија
Desert Nights Casino
40K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Match bonus: 400% до USD 4000
Мин Деп: USD 25
Облогот: 30x(D+B)
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: USD 25
Облогот: 30x(D+B)

Карактеристики

 • Дарежливи бонуси и промоции
 • Флексибилни опции за плаќање
 • Live dealer games
 • Several website languages

Finding the best results for you

Онлајн Казина

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Бонусот е достапен само за регистрирани корисници

Најавете се на вашата сметка

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!