Slots Plus Casino Преглед

Slots Plus Casino review
Slots Plus Casino

Казино Рејтинг

Slots Plus Casino review
Slots Plus Casino

Казино Рејтинг

-/5
0 Прегледи

Slots Plus Casino е основан во 2002

Достапно за играчи од United States.

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Slots Plus Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Real Time Gaming. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Карактеристики

 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Разумен број на NetEnt игри
 • Лиценцирано од 2 респектирани играчки авторитети
 • Лукративна ВИП програма
 • Достапно Мобилно Казино
 • Одлични Покер Турнири
 • Огромна колекција на слотови - прогресивен џекпот и традиционални слотови
 • 0-24 Временска Рамка за Повлекување
Онлајн Казино Slots Plus Casino Земи Бонус Slots Plus Casino

Slots Plus Casino Игри

 • Слотови
 • Рулет
 • Видео Покер
 • Бинго
 • Блекџек
 • Бакарат игра
 • Крепс игра (Зарови)
 • Кено игра
 • Грепки
🌐 Веб-страница: http://www.slotsplus.eu
🧑‍💻 Казино Софтвер: Real Time Gaming
🎰 Казино Типови: Казина за Инстант Игра Преземи Казина
Валути: US dollars Bitcoin
Лиценца: Panama
Јазици: English
Методи на Уплата: MasterCard Visa Bitcoin American Express
Методи на Повлекување: Bitcoin ACH Courier Check Checks by Mail
🕹️ Типови на игри: Слотови Рулет Видео Покер Блекџек Бакарат игра Крепс игра (Зарови) Кено игра
Времиња за исплата: ewallets: 2-5 days, bank transfers: 7-12 days, cheques: 21-28 days, pending time: 3-7 days
Максимално повлекување: $2,000 (Player Class:Regular), $5,000 (Player Class:Diamond) Weekly
Мин Деп: $25
💵 Мин Исп: $150
Утврден Датум: 2002
Сопственик: Main Street Vegas Group Casinos
Mobile: Yes
📧 Е-пошта: support: [email protected]
📞 Телефон:

Сите Можни Slots Plus Casino Бонуси

$3000 Бонус за Втор Влог at Slots Plus Casino
Slots Plus Casino Cashable Бонус за Втор Влог: $3000
Максимален Влог: $20 Облогот: 40x(d+b) ❗Истекува на: Без рок на истекување Бонус Код: IDBSLOTS

Карактеристики

 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Разумен број на NetEnt игри
 • Лиценцирано од 2 респектирани играчки авторитети
 • Лукративна ВИП програма
 • Достапно Мобилно Казино
 • Одлични Покер Турнири
 • Огромна колекција на слотови - прогресивен џекпот и традиционални слотови
 • 0-24 Временска Рамка за Повлекување
20 Слободни Вртења at Slots Plus Casino
Slots Plus Casino Слободни Вртења: 20
Максимален Влог: Не е потребен Облогот: 70x ❗Истекува на: Без рок на истекување Бонус Код: 20FREESPINS

Карактеристики

 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Разумен број на NetEnt игри
 • Лиценцирано од 2 респектирани играчки авторитети
 • Лукративна ВИП програма
 • Достапно Мобилно Казино
 • Одлични Покер Турнири
 • Огромна колекција на слотови - прогресивен џекпот и традиционални слотови
 • 0-24 Временска Рамка за Повлекување
$7000 Бонус за Добредојде at Slots Plus Casino
Slots Plus Casino Cashable Бонус за Добредојде: $7000
Максимален Влог: $20 Облогот: 40x(d+b) ❗Истекува на: Без рок на истекување Бонус Код: SLOTS200

Карактеристики

 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Разумен број на NetEnt игри
 • Лиценцирано од 2 респектирани играчки авторитети
 • Лукративна ВИП програма
 • Достапно Мобилно Казино
 • Одлични Покер Турнири
 • Огромна колекција на слотови - прогресивен џекпот и традиционални слотови
 • 0-24 Временска Рамка за Повлекување
400% Бонус за Добредојде at Slots Plus Casino
Slots Plus Casino Бонус за Добредојде: 400%
Максимален Влог: $20 Облогот: 50x(d+b) ❗Истекува на: Без рок на истекување Бонус Код: 400BONUS

Карактеристики

 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Разумен број на NetEnt игри
 • Лиценцирано од 2 респектирани играчки авторитети
 • Лукративна ВИП програма
 • Достапно Мобилно Казино
 • Одлични Покер Турнири
 • Огромна колекција на слотови - прогресивен џекпот и традиционални слотови
 • 0-24 Временска Рамка за Повлекување

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.