r6000 Бонус за Добредојде - AfriCasino

r6000 Бонус за Добредојде at AfriCasino
AfriCasino Cashable
🔄 Обновено на: 04/08/2020 ❗Истекува на: Без рок на истекување
🔄 Обновено на: 04/08/2020 ❗Истекува на: Без рок на истекување
Максимален Бонус: 300% Максимален Влог: R50 Облогот: 30x(d+b) Бонус Код: BONUS1

Карактеристики

 • Повеќејазичен Разговор во Живо Отворен 24/7
 • Лиценцирано од 2 респектирани играчки авторитети
 • Формирана во 2016, AfriCasino е едно од најголемите и најпопуларните онлајн казина
 • Компатибилно за Мобилен
 • Докажано дека е Фер преку Софтвер
 • Инстант Времиња на Процесирање на Повлекување

Филтер

Како да учествуваш
• Пријави се во AfriCasino
• Употреби го избраниот метод на плаќање за да го уплатиш првиот депозит (R50 or more),
• Побарајте го вашиот бонус за добредојде r6000 сѐ до 300%.

Во December, им помогнавме на 978 играчи да го добијат овој бонус

Вложи - 30 во вредност на депозитот + бонусот

Сите Бонуси и Промотивни Материјали за 2020

r6000 Бонус за Добредојде at AfriCasino
AfriCasino Cashable Бонус за Добредојде: r6000
Максимален Влог: R50 Облогот: 30x(d+b) ❗Истекува на: Без рок на истекување Бонус Код: BONUS1

Карактеристики

 • ЕУ-базирани лиценци
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Целосно Инстант-игра Казино
 • Многу Промоции
 • Одлично за мобилно обложување
 • Скоро сите NetEnt RNG игри и видео слотови
 • Избор на Игри на Маса во Казино во Живо
 • Одлични Покер Турнири
50% 2nd Deposit Bonus at AfriCasino
AfriCasino Cashable 2nd Deposit Bonus: 50%
Максимален Влог: R50 Облогот: 30x ❗Истекува на: Без рок на истекување Бонус Код: BONUS2

Карактеристики

 • ЕУ-базирани лиценци
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Целосно Инстант-игра Казино
 • Многу Промоции
 • Одлично за мобилно обложување
 • Скоро сите NetEnt RNG игри и видео слотови
 • Избор на Игри на Маса во Казино во Живо
 • Одлични Покер Турнири
100% 3rd Deposit Bonus at AfriCasino
AfriCasino Cashable 3rd Deposit Bonus: 100%
Максимален Влог: R50 Облогот: 30x ❗Истекува на: Без рок на истекување Бонус Код: BONUS3

Карактеристики

 • ЕУ-базирани лиценци
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Целосно Инстант-игра Казино
 • Многу Промоции
 • Одлично за мобилно обложување
 • Скоро сите NetEnt RNG игри и видео слотови
 • Избор на Игри на Маса во Казино во Живо
 • Одлични Покер Турнири

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.