$7000 Бонус за Добредојде - Slots Plus Casino

$7000 Бонус за Добредојде at Slots Plus Casino
Slots Plus Casino Cashable
🔄 Обновено на: 04/08/2020 ❗Истекува на: Без рок на истекување
🔄 Обновено на: 04/08/2020 ❗Истекува на: Без рок на истекување
Максимален Бонус: 200% Максимален Влог: $20 Облогот: 40x(d+b) Бонус Код: SLOTS200

Карактеристики

 • Над 420 игри, сѐ од слот машини до блекџек, рулет
 • Целосен Инстант-игра Интерфејс
 • Познавачка Поддршка
 • Одлично мобилно казино (Android, iPhone/iPad)

Филтер

Како да учествуваш
• Пријави се во Slots Plus Casino
• Употреби го избраниот метод на плаќање за да го уплатиш првиот депозит ($20 or more),
• Побарајте го вашиот бонус за добредојде $7000 сѐ до 200%.

Во November, им помогнавме на 337 играчи да го добијат овој бонус

Вложи - 40 во вредност на депозитот + бонусот

Сите Бонуси и Промотивни Материјали за 2020

$7000 Бонус за Добредојде at Slots Plus Casino
Slots Plus Casino Cashable Бонус за Добредојде: $7000
Максимален Влог: $20 Облогот: 40x(d+b) ❗Истекува на: Без рок на истекување Бонус Код: SLOTS200

Карактеристики

 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Разумен број на NetEnt игри
 • Лиценцирано од 2 респектирани играчки авторитети
 • Лукративна ВИП програма
 • Достапно Мобилно Казино
 • Одлични Покер Турнири
 • Огромна колекција на слотови - прогресивен џекпот и традиционални слотови
 • 0-24 Временска Рамка за Повлекување
400% Бонус за Добредојде at Slots Plus Casino
Slots Plus Casino Бонус за Добредојде: 400%
Максимален Влог: $20 Облогот: 50x(d+b) ❗Истекува на: Без рок на истекување Бонус Код: 400BONUS

Карактеристики

 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Разумен број на NetEnt игри
 • Лиценцирано од 2 респектирани играчки авторитети
 • Лукративна ВИП програма
 • Достапно Мобилно Казино
 • Одлични Покер Турнири
 • Огромна колекција на слотови - прогресивен џекпот и традиционални слотови
 • 0-24 Временска Рамка за Повлекување
$3000 Бонус за Втор Влог at Slots Plus Casino
Slots Plus Casino Cashable Бонус за Втор Влог: $3000
Максимален Влог: $20 Облогот: 40x(d+b) ❗Истекува на: Без рок на истекување Бонус Код: IDBSLOTS

Карактеристики

 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Разумен број на NetEnt игри
 • Лиценцирано од 2 респектирани играчки авторитети
 • Лукративна ВИП програма
 • Достапно Мобилно Казино
 • Одлични Покер Турнири
 • Огромна колекција на слотови - прогресивен џекпот и традиционални слотови
 • 0-24 Временска Рамка за Повлекување
20 Слободни Вртења at Slots Plus Casino
Slots Plus Casino Слободни Вртења: 20
Максимален Влог: Не е потребен Облогот: 70x ❗Истекува на: Без рок на истекување Бонус Код: 20FREESPINS

Карактеристики

 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Разумен број на NetEnt игри
 • Лиценцирано од 2 респектирани играчки авторитети
 • Лукративна ВИП програма
 • Достапно Мобилно Казино
 • Одлични Покер Турнири
 • Огромна колекција на слотови - прогресивен џекпот и традиционални слотови
 • 0-24 Временска Рамка за Повлекување

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.